Wpis z mikrobloga

Mega wtopa na samym początku serialu "Wikingowie".
Pierwszy odcinek serialu Wikingowie pokazuje scenę bitwy, która ma się odbywać na "Wschodnim Wybrzeżu Bałtyku", tyle, że na wschodnim wybrzeżu Bałtyku- od Polski po Finlandię, nie ma nigdzie, w żadnym miejscu, takich krajobrazów jam tam wtedy pokazano.
Krajobrazy te są z np. Norwegii czy Islandii, jak w większości scen tego filmu zapewne.
Po tej wtopie, wyłączyłem to dziadostwo po prostu.

Tutaj można zobaczyć tą scenę:

#netflix #historia #film #seriale #wikingowie #nauka #geografia #baltyk #ciekawostki #vikings #europa
nowyjesttu - Mega wtopa na samym początku serialu "Wikingowie".
Pierwszy odcinek seri...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nowyjesttu: A, to pojawienie się bogów w pierwszym odcinku, albo postaci historycznych, które nie żyły w tym samym czasie, a tu były rodzeństwem, nie zwróciło twojej uwagi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aegispolis: słuszny wybór co sezon to większe fikołki a teraz ta ich nowa odsłona valhalla chyba najgłupsza. Jeśli interesują cię takie klimaty to the last kingdom lepsze ale nie jakoś bardzo.
  • Odpowiedz
słuszny wybór co sezon to większe fikołki a teraz ta ich nowa odsłona valhalla chyba najgłupsza.


@freshmanR: Odpaliłem sobie kiedyś jeden odcinek tej valhalli to nawet nie poznałem, że to ten sam serial xd
Wcześniej była może kupa, ale się przyjemnie oglądało te pierwsze sezony. Generalnie żaden z tych seriali o wikingach z prawdą za wiele wspólnego nie ma, Last Kingdom tez pełne skórzanych strojów z s-x shopu dla fetyszystów.
  • Odpowiedz
@nowyjesttu co chłop oglądał serial po sekundzie zatrzymując się i dumał o nieścisłościach w serialu który nikt nie brał jako historyczny a po prostu rozrywke jak gre o tron xD

gratuluję, możesz składać CV do W11
  • Odpowiedz
@nowyjesttu: w tym serialu była masa rzeczy niezgodnych z historią, ale mimo wszystko przyjemnie mi się oglądało do końca 4 sezonu. W 5 obejrzałam parę odcinków ale już w ogóle mnie to nie wciągało i było takie na siłę jak moda na sukces.
  • Odpowiedz