Wpis z mikrobloga

161 635 + 155 + 12 = 161 802

Już odechciało mi się MTB na ~23kg gravelu z torbami i odpuszczam dwa jeszcze większe podjazdy które miałem zaplanowane na kolejne dni. Trasa przypominała trochę Palenicę Białczańską->Dolina Pięciu Stawów.

Jestem bardzo zadowolony jak mało rower wypychałem. Właściwie niewiele więcej to rower sprowadzałem, bo było tak stromo/takie gruzy, że nie byłem w stanie zjechać.

#rowerowyrownik #rower #gravel #kolarstwo #bikepacking

Skrypt | Statystyki
Pobierz StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 161 635 + 155 + 12 = 161 802

Już odechciało mi się...
źródło: 1000004371
  • 21
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny ooo i jest człowiek którego mogę spytać o zdanie w końcu. Powiedz mi, widzę, że masz jeden blat z przodu, co to za konfigurację masz? Jak dużą masz zębatkę z przodu, a jakie z tyłu? Jakie stopniowanie i jak Ci się na tym jeździ po górach z obciążeniem. Doszedłem już do momentu w swoim marinie, że chcę #!$%@?ć z niego sorę 3x9 i szukam czegoś co da radę w trybie bikepacking
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny No tylko potem na płaskich odcinkach będę miał prędkość rzędu 18km/h :D

Chyba muszę się z tym pogodzić i zrobić jednak maszynę na 3x9 deore. Tam jest zarówno zębatka 26, 36 i 48. To chyba najlepsze rozwiązanie żeby rower mógł sobie dać radę w piachu, pod górę i na płaskim z obciążeniem.

Jak dwa lata temu z bardzo niewielkim obciążeniem wjeżdżałem na Etne to myślałem, że na tej podstawowej Sora wyzionę