Wpis z mikrobloga

@Jarkendarion jak dla mnie dobra sylwetka od siłki to już na sam koniec rozwoju osobistego bo być nieporadną pipą z mięśniami to trochę tak -2/10. Jak jest czas i kasa to i lepsze wyniki można mieć na siłce( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pandillero: zdefiniuj "wygryw życiowy"; ja dam przykład: czucie się dobrze w swoim ciele, przekraczanie powoli i z sukcesem mentalnych barier, lepsze jedzenie, lepsze zdrowie, lepsza dyscyplina, co dalej?
  • Odpowiedz
@vootz mam kasę, podróżuję, matematyka, fizyka, programowanie mam obcykane w małym paluszku, polityka i ekonomia to też tematy mi dobrze znane i dzięki nim trzepię gruby hajs a na dodatek nigdy nie miałem większych problemów aby zdobyć laskę. Mam plany na życie i je realizuję( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wypracowania sylwetki na siłowni to debilizm


@Pandillero: za wypracowaniem sylwetki na siłowni idzie:
- żelazna samodyscyplina, regularna rutyna w życiu
- siła tj. jak trzeba to odkręcisz koło w samochodzie
- jak jesteś duzy to i mniejsze szanse, zę ktoś się do ciebei dopieprzy, choć tutaj wzrost się bardzo liczy - ale zarówno w szkole jak i w pracy nie będzie nikt próbował
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead: poprawiając wygląd poprawiasz samopoczucie i samoocene więc na pewno pomaga to w przestawaniu być nieporadną pipą. U mnie wystarczyła odpowiednia dieta bo aktywny byłem zawsze i to bardzo ale suchoklates asf. Najważniejsze to drobnym kroczkiem w przód.
  • Odpowiedz
tylko, że gość na sucho raczej tej formy nie robił. Szprycowanie się jakimiś strzykawkami jakoś do mnie nie przemawia.


@PanRam: jego poziom teścia przy posturze szczura to raczej i tak był na poziomie gówna więc nawet wskazane jest TRT.

sprowadzanie wygrywu życiowego do wypracowania sylwetki na siłowni to debilizm.


@Pandillero: jako człowiek jest postrzegany w pierwszej kolejności po wyglądzie. Dobrze ubrany, pachnący facet z silną sylwetką już na
  • Odpowiedz
jak dla mnie dobra sylwetka od siłki to już na sam koniec rozwoju osobistego bo być nieporadną pipą z mięśniami to trochę tak -2/10.


@Smonk_Da_Wead: zważywszy, że w rozwoju fizycznym równie ważne co samo ćwiczenie jest też dawanie sobie czasu na regenerację i ćwiczy się tak, żeby nie spędzać nad tym całego dnia, to porady w stylu "co robić najpierw" nie mają trochę sensu. I vice versa, rozwój intelektualny przebiega
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: a skąd wiesz jaki był jego poziom testosteronu? Na jakiej podstawie wskazujesz ludziom leki na receptę po których odstawieniu występują skutki uboczne w postaci depresji?
  • Odpowiedz
Na jakiej podstawie wskazujesz ludziom leki na receptę po których odstawieniu występują skutki uboczne w postaci depresji?


@Allbis: depresje to masz z powodu nie brania teścia, a TRT się nie odstawia poza tym rzeczy o których mówisz mogą występować po schodzeniu w głupi sposób w dużej bomby niż z TRT które z definicji jest prowadzone przez lekarza.
  • Odpowiedz