Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie od jakiegoś czasu filmiki Pasuta i to jest jakiś dramat XD

Generalnie nigdy specjalnie nie szanowałem dziewczyn chodzących do klubów, ale nie miałem pojęcia jakie p0lki tam chodzą. Jakbym miał poznać teraz jakąś dziewczynę i dowiedziałbym się, że chodzi do klubów to z automatu bym urwał kontakt, bo to nie ma sensu.

#p0lka #blackpill #tinder #kluby #tfwnogf #przegryw
damienbudzik - Oglądam sobie od jakiegoś czasu filmiki Pasuta i to jest jakiś dramat ...
  • 88
Oczywiście, kobieta nie ma prawa na przygody, jej rolą jest usługiwanie swojemu Jankowi i dbanie o ognisko domowe :). Gdyby tylko jakakolwiek z wami chciałaby wrócić do domu na ONS, to nie wylewalibyście jadu w internecie z renatką z gaciach.


@Mamaboss: Jak jestes taka przygodna, to dawaj na priv
: jeśli tak lubi to dlaczego nie? bo jakiś niedojrzały chłopiec z internetu krytykuje jej wybory? nie no pewnie, lepiej całe życie siedzieć przed kompem i walić do jpg zamiast posmakować seksu na żywo... dobrze, że istnieją też faceci z inną mentalnością, dla których fakt, że kobieta też może lubić seks i z przyjemnością go uprawia nie jest oburzający :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Nie bez pwoodu probujesz to ubrać w "przyzwoite słowa". W
@Mamaboss: @WyzwolonaPodrozniczka xD z tymi argumentami że one tam chodzą bo chcą to jest zawsze mega hamster zamiast mózgu. Każda z tych szmat, KAZDA gdyby poderwał ją Brad Pitt czy kto tam jest teraz bożyszcze kobiet i powiedział jej "kocham cię chce byś została moja żona" to by nagle zamieniła #!$%@? sukienki na kuchenny fartuch. ZADNA by nie powiedziała 'Brad ja wiem że jesteś najprzystojniejszym facetem na świecie wg prasy kobiecej,
@WyzwolonaPodrozniczka

Ja przynajmniej będę miała fajne wspomnienia i będę miała co opowiadać swoim wnukom.


"Siadaj wnusiu, babcia opowie jak to za młodu #!$%@?ła się po dyskotekach nazywając to korzystaniem z życia" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja wiem, że troll, ale poćwicz. Tracisz spójność. Albo korzystanie z życia, ONSy, albo zakładanie rodziny. Bo to się wyklucza.
@damienbudzik: wydaje mi się, że im więcej randomu w relacjach damsko-męskich tym więcej rozczarowania, więc kluby zaraz po chatach z miejsca powinny odpadać...nawet jeżeli szuka się tylko wyżywy xD
@damienbudzik normalnie uznaje takie filmy za gownoudawanie pod wyświetlenia, z drugiej strony ciężko wierzyć ze aż tyle chętnych typiar można znaleźć do kompromitowania się za kilka zł xD

BTW ty tak serio dyskutujesz z kimś o nicku "wyzwolonapodrozniczka"? xD. lepszej nazwy dla trollkonta przecież nie da się wymyślić
@damienbudzik wiecie jaki z wami jest problem. Że swoje stereotypy i cały pogląd na świat, kobiety itd. opieracie właśnie na takich filmikach, teorii blackpillu albo jak ostatnio Ani Lewandowskiej. Siedzicie na tagu przegryw nawzajem nakręcacie się takimi postami, i jedyna prawda jaka do was dociera to właśnie to więc ciężko mieć inne zdanie. Ale gdybyście mieli ciekawsze życie, wyszli do świata, posiadali jakieś życie towarzyskie to zobaczyli byście że świat nie jest