Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie od jakiegoś czasu filmiki Pasuta i to jest jakiś dramat XD

Generalnie nigdy specjalnie nie szanowałem dziewczyn chodzących do klubów, ale nie miałem pojęcia jakie p0lki tam chodzą. Jakbym miał poznać teraz jakąś dziewczynę i dowiedziałbym się, że chodzi do klubów to z automatu bym urwał kontakt, bo to nie ma sensu.

#p0lka #blackpill #tinder #kluby #tfwnogf #przegryw
damienbudzik - Oglądam sobie od jakiegoś czasu filmiki Pasuta i to jest jakiś dramat ...
  • 88
  • Odpowiedz
  • 56
@Mamaboss: w ogóle mnie nie interesuje że ktoś tam to rucha. Bardziej mi smutno przez to, że trudno teraz znaleźć przywoitą kobietę, z którą można by było założyć rodzinę. Nie chcę żeby moje dzieci miały matkę kur**
  • Odpowiedz
  • 26
Oczywiście, jednak jak tatuś ruchałby tabuny kobiet to już przykład do naśladowania :)))


@Mamaboss: przykład do naśladowania nie, ale na pewno lepiej mieć ojca kur*$*arza niż matkę kur$*
  • Odpowiedz
@damienbudzik: a niby dlaczego? Bo facetowi wypada a kobiecie nie? Na szczęście wasze patriarchalne poglądy odchodzą do lamusa, teraz kobiety odbijają sobie lata życia w cnocie i zaliczają przystojniaków. A dlaczego? Bo mogą. To ekscytujące sypiać z wieloma mężczyznami i poznawać ich ciała oraz seksualne umiejętności. Kto normalny by chciał gnić x lat z jednym chłopem? Nawet Picasso całe życie jednym pędzlem nie malował :)))
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Ja jako stary pryk, po obejrzeniu tych filmów, nie dziwię się dlaczego 100% dziewczyn się zemnie wyśmiewało, pogardzało i ignorowało. Byłem po prostu turbo brzydki i wycofany. Nie jestem normikiem, nigdy nie byłem tacy jak oni i oni dobrze to wiedzieli.
Little_Makak - @damienbudzik: Ja jako stary pryk, po obejrzeniu tych filmów, nie dziw...

źródło: 15 lat xD

Pobierz
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Nie wiem, jak można negować blackpill'a. Jedyne co wystarczy, żeby to zauważyć to interakcja z kobietami.
Ale pewnie zaraz znajdzie się ktoś, kto powie, że to nie są normalne kobiety, bo normalne kobiety nie chodzą na imprezy, tylko siedzą całe życie w piwnicy, są nieśmiałe i w ogóle to nigdzie ich nie ma.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: ehhhh te wyzwolone, agresywne julczyska odpychajace gdy tylko na chwile jape otworza. Mmm przygody z tysiacami gachow "bo moga". Jaka jest roznica miedzy duzo ruchajacym facetem a swinia? Taka, ze facet musi duzo sie narobic, nakleic makaronu, nawymyslac glupot zeby samice zainteresowac w skrocie musi duzo pracy w to wlozyc dlatego takie typki nigdy nie beda poddane ostracyzmowi spolecznemu w przeciwienstwie do loszek ktore nie musza robic nic zeby
JulianGangol - @WyzwolonaPodrozniczka: ehhhh te wyzwolone, agresywne julczyska odpych...
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: @damienbudzik: tak nieśmiałe wtracę do tematu, że ogólnie chodzi o zmianę sposobu selekcji genetycznej przez kobiety. Zmienił się dość mocno, wcześniej facet czuł chęć się starać bo wiedział że liczy się to jakim się stanie poprzez rozwój siebie, pracę, zachowanie - bo kobiety go wynagradzają bo chcą tego co je szanuje itp., w miarę bez odpałów odnośnie wyglądu. Dziś kobiety tego nie wynagradzają, i to tutaj chyba
  • Odpowiedz