Wpis z mikrobloga

Jaki #mikrofon krawatowy bezprzewodowy pod #iphone'a? Wiem, że rozstrzał cenowy taki, że można tysiące cebulionów wydać, ale może za kilka stówek też będzie coś dobrego?

Kolega zaproponował mi: https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowy-2x-mikrofon-krawatowy-dla-ios-iphone-13093841124

Dwa mikrofony za stówkę brzmi jak #cebuladeal, ale jakby znalazł się jakiś lepszy, np za dwie stówki, to też bym wziął.

Czas nagrywania nie ma większego znaczenia (nawet pół godziny styknie), odległość też nie musi być duża (ze 3m). Więc jedynie jakość nagrania istotna (jak tam sobie radzi na wietrze, itp.).
MacDada - Jaki #mikrofon krawatowy bezprzewodowy pod #iPhone'a? Wiem, że rozstrzał ce...

źródło: BEZPRZEWODOWY-2X-MIKROFON-KRAWATOWY-DLA-IOS-IPHONE

Pobierz
  • 4
  • 0
@szucharles: Skonsultowałem z kolegą co wiem, że nagrywa różne rzeczy i on ma tego RODE. No cóż, najwyraźniej to faktycznie jest standard (tylko ta cena…).

Ten Mozos jak gugluję to zapowiada się też OK. Na pewno lepiej niż ten, co ja podlinkowałem, którego nazwy nawet nie ma i nie wiem jak szukać jakichkolwiek recenzji :D

Może wiesz na czym będą polegały różnice? Faktycznie jakość dźwięku będzie różna pomiędzy modelami?

Druga sprawa:
@MacDada: nie mam pojęcia jak to jest w tym Mozosie, podejrzewam, że odbiornik wszystko miksuje w całość (niestety).

W RODE działa to tak, że możesz sobie wybrać co odbiornik ma robić. Czy nagrywać wszystko zmiksowane już do jednej ścieżki, czy nagrywać dwie osobne itd. No i największy plus RODE - on wszystko nagrywa też bezpośrednio na urządzenia, co daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa. :D Nawet jak padnie Ci transmisja/nagranie/dysk - to na