Wpis z mikrobloga

Chyba najbardziej debilna porada od n0rmidronów jest to święte przekonanie że jak zagadasz do laski IRL to będzie to jakikolwiek #!$%@? plus w relacji xDD

Ludzie, odstawmy te pigułki, inceli, przegrywów, Chadów, #p0lka i wszystko inne- na jakiej zasadzie miałoby to zadziałać?

Odwaga? Kobiety otwarcie mówią że nie życzą sobie zagadywania przez przeciętniaków, plus wielokrotnie widziałem jak olewały tych słynnych dynamiczniaków na rzecz zamulonych przystojniaków

Dobre wrażenie? Przecież jak się jej nie podobasz i traktuje cię na codzień obojętnie to co niby zmieni zagadanie?

Charyzma? Charyzma to synonim wyglądu, plus efekt rogów i masz pozamiatane

Prawdziwy świat to nie internet? Tak, na pewno #rozowypasek wybierze przecietniaka 5/10 177cm którego ma w dupie zamiast Olcyliona 9/10 197cm z tindera do którego pierwsza napisała

Niech jakiś normik no offensive który tak uważa mi to wytłumaczy, bo za #!$%@? nie rozumiem jak niby ma to wpłynąć jakkolwiek na sukces w podrywie (który nie istnieje ale to tak swoją drogą)

#tinder #blackpill #przegryw #zwiazki #milosc #stulejacontent #kciochpyta #pytanie #logikarozowychpaskow #badoo

I #humorobrazkowy dla uwagi
itsoverforme32445 - Chyba najbardziej debilna porada od n0rmidronów jest to święte pr...

źródło: temp_file.png4979082275951727426

Pobierz
  • 22
Prawdziwy świat to nie internet? Tak, na pewno #rozowypasek wybierze przecietniaka 5/10 177cm którego ma w dupie zamiast Olcyliona 9/10 197cm z tindera do którego pierwsza napisała


@itsoverforme32445: W prawdziwym świecie laska 5/10 nie ma co marzyć o seksie z Oscylionem 9/10, bo dla niego jest nie zauważalna. Kobiety lubią wysokich ale tylko do pewnego stopnia - 192 cm, powyżej tego jest podobnie jak z wzrostem poniżej średniej.

Chyba najbardziej debilna
@itsoverforme32445 Zagadywanie literalnie na ulicy jest o tyle trudne, że o tej osobie wiesz absolutne 0 i jeszcze jest spora szansa, że się gdzieś spieszy.

Lepiej zagadywać w jakimś kręgu znajomych czy na zajęciach grupowych, to przynajmniej z grubsza wiadomo z kim ma się do czynienia.
A z wyglądem jest tak, że się opatrza i jak kogoś znasz dłużej i lubisz jako człowieka to przestaje ten wygląd mieć aż takie znaczenie.
@Vedar: Jeżeli podchodzisz i widzisz niesmak na twarzy, to pewność siebie nic nie da.
Nigdy nie używałem tindera, ale kilkanaście, jak nie dziesiąt razy "zagadałem" i to często w sytuacjach typu impreza, spotkanie z wspólnymi znajomymi w barze, itd. Jak myślisz - ile razy skończyło się na czymś innym niż odrzucenie?
@HaPe:

W prawdziwym świecie laska 5/10 nie ma co marzyć o seksie z Oscylionem 9/10, bo dla niego jest nie zauważalna.


Sugerowanie, że atrakcyjni mężczyźni ograniczają się do jednej kobiety, a kobiety interesują się mniejszymi szansami w zależności od wyglądu.

Oczywiście że będzie, tylko z tą małą uwagą że jak podbijesz do laski na podobnym poziomie pod względem wyglądu, jest jasne że pewnych barier się nie przeskoczy.


A w bajki też
Sugerowanie, że atrakcyjni mężczyźni ograniczają się do jednej kobiety


@Eteres: Nie ma reguły, nie wszyscy mężczyżni mają taki sam popęd.

a kobiety interesują się mniejszymi szansami w zależności od wyglądu.


@Eteres: Nie bardzo rozumiem co masz na myśli? Chodzi ci o to że lasce 3/10 podobają się tylko chady? Jeśli tak to nie prawda, jest w stanie kochać mężczyznę na podobnym co ona poziomie urody.

Co to za chochoł, że
@HaPe:

Chodzi ci o to że lasce 3/10 podobają się tylko chady? Jeśli tak to nie prawda, jest w stanie kochać mężczyznę na podobnym co ona poziomie urody.


Kobiety są nieszczęśliwe gdy spotykają się z mężczyznami których uważają za mniej atrakcyjnych od siebie samych.

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S019188691500505X


Mężczyźni na tinderze lajkują 61% kobiecych profili, podczas gdy kobiety lajkują tylko 4.5% profili męskich.

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0272775719301104

Polecam mniej czytania wykopu


Spokojnie, mam inne źródła wiedzy. Np,
@itsoverforme32445: Ciekawe zjawisko tez jest takie, że poznałem kilka dziewczyn w realu i np mówiły że im się spodobałem czy widać było zaangażowanie w rozmowę a po powrocie do domu po wymianie kilku wiadomości ghost bo zdjęcia brzydkie xd
Niech jakiś normik no offensive który tak uważa mi to wytłumaczy, bo za #!$%@? nie rozumiem jak niby ma to wpłynąć jakkolwiek na sukces w podrywie (który nie istnieje ale to tak swoją drogą)


@itsoverforme32445: Ma zwiększyć Twoje szanse. Będąc przeciętnym spodobasz się komuś, znajdziesz związek. Ale jak sobie wmówisz, że nie jesteś chademwięc nie ma co próbować to będziesz miał 0 prób w roku czyli 0% szans na poznanie kogokolwiek.
@Vedar

w realu laska jest w stanie cię wybadać, ocenić twoją pewność siebie, to jak się wypowiadasz, jaka jest twoja mowa ciała. może poczuć twój zapach. to są małe rzeczy które składają się na całość oceny twojej osoby


Zgoda ze real to bardziej obiektywne spojrzenie na wygląd, ale
-Pewnosc siebie= #cope
-wypowiadanie się= efekt rogów/aureoli i voicepill
-mowa ciała to nie wiem
-zapach? W sensie higiena czy perfumy, bo drugie nie ma
@Eteres: @Eteres @Eteres Nie opowiadaj bajek wiedzę czerpiesz z wykopu, czy jakiś pilowych myślicieli z neta, a oni tylko wybierają to co im pasuje z psychologi ewolucyjnej, gdyby to wszystko było prawda nie było by tego tagu, bo osoby na nim przesiadujące by się nie narodzily.
@itsoverforme32445 w realu laska jest w stanie cię wybadać, ocenić twoją pewność siebie, to jak się wypowiadasz, jaka jest twoja mowa ciała. może poczuć twój zapach. to są małe rzeczy które składają się na całość oceny twojej osoby


@Vedar: dokładnie, mowa ciała, zapach, jak się wypowiadasz to tak z 3% twojej oceny, 97% to wygląd twarzy i wzrost

wniosek jest tak, że jak jesteś 6/10 i masz fajną mowe ciała i
@HaPe: Dobrze, ze wiesz skąd czerpie wiedzę.

czy jakiś pilowych myślicieli z neta


Nie oglądam żadnego pillowego myśliciela.

a oni tylko wybierają to co im pasuje z psychologi ewolucyjnej


Psychologia ewolucyjna to nie jedyny nurt, poza tym jak już wspomniałem - nie oglądam żadnego kanału o takiej tematyce.

gdyby to wszystko było prawda nie było by tego tagu, bo osoby na nim przesiadujące by się nie narodzily


Doskonale wiesz, że to
@Vedar: Znałem jedną co po smaku spermy podobno decydowała czy chuop jeszcze puknie czy już nie, także normictwo musi się przerzucić na dietę śródziemnomorską jak chce współczesnym Julkom imponować. Zero schabowych i piwka. xD