Wpis z mikrobloga

Dziedzictwo Hogwartu 8/10.
Fabuła i kilkanaście zadań pobocznych skończone.
Gierka super. Jak to w zwyczaju na początku była nuda. Po kilku misjach gra się rozwinęła i jako fana HP bardzo mnie wciągnęło.

Na plus nauka czarów, zwiedzanie otwartego i rozbudowanego świata, walka z przeciwnikami, pozyskiwanie zwierzaków, latanie na miotle.
Na minus trochę fabuła, dziwne dialogi, czasami grafika zawodziła.

Największe wrażenie wywarl na mnie otwarty świat. Latałem sobie po całej mapie i walczyłem z przeróżnymi stworami i znajdowałem różne przedmioty. Najlepsze było jak wszedłem do jakieś krypty pod jedną wioską i odkryłem bardzo dużą kopalnie. Wiele było takich miejsc.

Grę chyba sprzedam.

Co teraz pograć? Myślałem nad The Last of Us.
Zaliczone już mam God of war Ragnarok, Wiedzmin 3, Cyberpunk, teraz Hogwart Legacy.
#playstation #playstation5 #ps5 #gry #konsole #hogwartslegacy #dziedzictwohogwartu
kopek - Dziedzictwo Hogwartu 8/10.
Fabuła i kilkanaście zadań pobocznych skończone.
G...

źródło: 18788852eb489-screenshotUrl

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@sm_m: @kopek Dla mnie początek był świetny ale później było właśnie coraz bardziej liniowo i nudno. Nauka zaklęć, sam zamek w środku 10/10 pieknie się zwiedza ale interakcje z innymi uczniami już gorzej tak samo misje poboczne. Niby możesz stosować czarna magie ale gdy użyjesz avady na Harlowie czy Rookwodzie i tak nie zginą bo nie ma alternatywnej cutscenki tylko jedno liniowe zakończenie. Nasze wybory nie znaczą zbyt wiele bo jest
  • Odpowiedz
@kopek: Może i bym pograł, z grafiki nawet fajna z twarzy, ale mam dość sandboxów, otwartych światów w stylu RDR2, GTA5. Na początku efekt wow, a później granie to orka dla mnie, jakbym cały czas to samo robił - szybko mi się nudzi :/
  • Odpowiedz
Gość ma szukać po reddicie czemu wam się gra nie podoba xd.


@Abovd: to po #!$%@? wchodzi do dyskusji o której nie ma bladego pojęcia bo nic nie poczytał, nie zna argumentów osób którym druga część sie mniej podobala? Klasyczne nie znam sie ale wypowiem
  • Odpowiedz