Wpis z mikrobloga

@Wezzore-04: wygląd, wyglądem, ale sama złożoność mechanik w tej grze i po prostu dbałoś o szczegóły, tak wysoko postawiła poprzeczkę, że tylko Rockstar, może tą poprzeczkę jeszcze wyżej zawiesić. Konkurencja jest daleko w tyle ze swoimi grami.
  • Odpowiedz
@Wezzore-04 zajebista gra, ale niestety nie skończyłem gry prawie jak za każdym razem zamiast robić fabułe do końca to zacząłem zajmować sie kolekcjonowaniem etc. zeby przejsc gre na 100% i finalnie zrobilem z 60-70% fabuly i mi sie znudzila. za kazdym razem przy kazdym tytule to samo xD
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: Dlatego ja niecierpliwie czekam na GTA VI i słowo daję - jak Rockstar z GTA VI #!$%@? sprawę tak samo jak m.in. redzi z Cyberpunk czy Bethesda z Starfield to będzie to największe rozczarowanie w branży gier w historii.
  • Odpowiedz
@Wezzore-04 jedyna gra, którą kończyłem 3 razy i za każdym razem świetnie się bawiłem. Co więcej, za każdym razem odkrywałem coś nowego, jakiś nowy przypadkowy przechodzień, jakiś wcześniej nieodkryty sekret. Cyberpunk czy nawet taki Wiedźmin wypada przy tym świecie blado.Ta gra jest tak napakowana, piękna, żywa...najlepsze growe doświadczenie w życiu.

Mam nadzieję, że nicponie z R* zawieszą w GTA VI poprzeczkę jeszcze wyżej
  • Odpowiedz
@Wezzore-04:
Uwielbiam westerny. Specjalnie dla tej gry kupiłem PS4.
Gra życia. Po prostu. Ta gra jest za duża, zbyt szczegółowa i zbyt dopracowana, a w każdej tej kwestii jest chyba perfekcyjna, że jej się nie da nawet dobrze opisać. To jest dzieło sztuki. Trzeba tą grę nie przejść, a przeżyć.

Dla mnie największym wow w pewnym sensie było, że ojciec lat 75, który w technologie nie potrafi, grami gardzi, to jak
  • Odpowiedz