Wpis z mikrobloga

Ale oczywiście jak ich tak nazwiesz, to wykopowi fani tej pseudo rasy nazwą cię ksenofobem. Jak ja się nimi brzydzę.


@Smarek37: z pewnością XD
szczególnie, że internetowy wychodek zwany wykopem, jeszcze niedawno nienawidził Ukraińców a chciał się na na browarek umawiać z Ruskimi. teraz chorągiewka zawiała w drugą stronę i nienawidzi się Rusków a Ukraińcy to nasi odwieczni bracia xd
@Smarek37: ta jasne, ty jesteś sprawiedliwy pośród narodów świata a nie typową wykopową chorągiewką…
i jeszcze te urojenia, jak to niby na wykopie są obrońcy Rosssiji
@panDario: scrollując reddita zobaczyłem zablurowany filmik z duża ilością łapek w górę, a że był z subredditu poświęconego ukrainie to pomyślałem że to pewnie jakieś fajne gruzowanie orków ( ͡° ʖ̯ ͡°) zdecydowanie nie polecam tego oglądać osobom o słabych nerwach

@Smarek37: No jak ta liczba w twoim loginie to jest twój wiek to faktycznie mogłeś potężnie doświadczyć komuny :D
Dzieciństwo w komunizmie - No faktycznie masz za co nienawidzić - No chyba że byłeś represjonowany za działalność podziemną, w twoim przedszkolu
@Vixay: na wojnie nie gra się na emocjach, ukraincy nie zmienia polityki jenieckiej po jednym filmie.
Złapali pewnie snajpera, nie od dziś wiadomo że snajper jako jeniec nie ma lekko.
Oczywiście to nie tłumaczy takiego morderstwa
Kiedyś łamali Palce itp
Oby ukraincy nie robili odwetu na ruskich jeńcach, tylko oby zachód wysłał im coś więcej. W kontekście tego, zwiększenia dostaw po tego typu filmach należy też pamiętać o możliwości preparowania takich
Ten kto kiedykolwiek widział wideo z dekapitacji już wie aby tego nie odpalać z dzwiękiem. Ja sobie w ogóle odpuszczam, szkoda mojego zdrowia. Dopijam kawę i wracam do pracy, wy też tego gówna nie musicie widzieć.