Wpis z mikrobloga

@Gustavo_Fring: Ja się ostatnio zastanawiam, czy różnica 40 cm wzrostu ma sens? Ja - 191 cm, ona 150 cm. To znajoma, ale wykazuje mną zainteresowanie, jest z tych, która sama wychodzi z inicjatywą, być może wpadłem jej w oko. Nie sądziłem, że kiedyś wzrost u dziewczyny będzie miał dla mnie znaczenie, ale jak z nią idę gdzieś, to faktycznie ta różnica wzrostu bywa problematyczna, dziwnie się czuję, spoglądając na nią w
to faktycznie ta różnica wzrostu bywa problematyczna, dziwnie się czuję, spoglądając na nią w dół.


@Kopytnik_1: gratulacje, jesteś zdrowym chłopem, którego nie pociągają "kobiety" z aparycją 12-latki.

Prawda jest taka, że takie niskie dziewczyny lubią jedynie kryptopedofile, którym można by pokazać rozebraną 13 latkę i by się podniecili, ale oczywiście zaprzeczaliby wszystkiemu xD
@ejenes: No co tam panie krypto pedofilu? Dlaczego nie przyznasz się wprost, że podniecają cię "legalne dwunastolatki"?

Przecież normalna kobieta nie ma 150 centymetrów wzrostu i nie różni się wzrostem od swojego mężczyzny 40-50 centymetrami.
No chyba, że ma 12 lat i chodzi do podstawówki a jej "chłopak" to wiadomo kto xD Jak kobiety w twoim otoczeniu mają 150 centymetrów to chyba mieszkasz w Gwatemali
@Kopytnik_1: W ogóle to taka różnica wzrostu jest po prostu niepraktyczna. Ostatnio na pożegnanie przytuliliśmy się, tak po przyjacielsku. Nie powiem, bo nie było to dla mnie wygodne. Musiałem się schylić i wygiąć jak struna, by objąć tę dziewczynę. Poza wzrostem duży ze mnie chłop, a ona taka drobniutka dziewczyna. I dziwnie się czułem jak spoglądałem na nią z góry.

Teraz mi się przypomniało, że jeszcze inna, bardzo niska dziewczyna, całkiem
@Gustavo_Fring: K.rwa za każdym razem muszę tłumaczyć i ciągle nie dociera.
Skoro laska ma 150 cm to logiczne jest że szuka wzroślaka. Dzięki temu ma szanse na spłodzenie potomstwa o normalnym wzroście. Serio myślisz że ona ma rozmnożyć się z mirkiem 165 cm i spłodzić kolejne krasnale?
Nienormalne jest że dziewczyny wyższe od średniej też szukają wysokich gości.

@niochland Od kiedy wzrost kobiety wpływa na to czy jest dojrzała czy nie?
mayek - @Gustavo_Fring: K.rwa za każdym razem muszę tłumaczyć i ciągle nie dociera.
S...

źródło: Salma-Hayek-Bikini-Body-Swim-Style-Slide-5

Pobierz