Wpis z mikrobloga

Źródło: Instytut Danych z Dupy.

@brass:
"tak, podoba mi się ta dziewczyna, która wygląda jak 13-latka, chciałbym z nią ten teges hehe"
"nie jestem pedofilem, bo nie uprawiam seksu z dziećmi"
Brzmi jak najgorsza wymówka w sądzie gdy jest się oskarżonym o 200kk xD

Od kiedy wzrost kobiety wpływa na to czy jest dojrzała czy nie?


@mayek: Powiedziałeś już swojej 13 letniej dziewczynie, że jest bardzo rozwinięta i kobieca jak
@Gustavo_Fring @niochland Krasnal here.
Jakiś troll ta laska, trudno mi uwierzyć w to że wie co mówi. Wg mnie max to 30 cm różnicy, jeszcze znośnie i ani cm więcej.

Jeśli chodzi o to co napisał niochland to akurat się z nim zgodzę. Najmłodsza już nie jestem, jeśli taka mikro baba o wzroście dziecka z 6 klasy ma dodatkowo drobną budowę, nie stroi się w postarzające ubrania, postarzające fryzury i nie ma
@Gustavo_Fring: zawsze jestem pod wrażeniem ile agresji i nienawiści jest w tych małych kobiecych kurduplach <160cm.

Ja mam ok. 181-182cm i oczywiście jestem narażony na niełapanie się we wzrostowe widełki co niektórych samic. O tyle gorzej, że mi się niskie kobiety w ogóle nie podobają i te minimum ok. 170cm w idealnym scenariuszu taka samica powinna mieć.

Tak czy siak spotykałem się z różnymi i najwięcej problemów zawsze miały te najmniejsze.
Niska kobieta z piersiami, wcięciem w talii i dużym tyłkiem to dla Ciebie obiekt dla pedofila? XDDD


@mayek: A, czyli 14 latka z piersiami, wcięciem w talii i dużym tyłkiem to dla ciebie dobry materiał na partnerkę, bo ma wcięcie w talii, tyłek i cycki? Twoja rodzina i znajomi wiedzą, że fascynują cię takie "kobiety"? Czy nie przyznajesz się im, bo mogą z jakiegoś powodu dziwnie na ciebie patrzeć?
Mam nadzieję,
A, czyli 14 latka z piersiami


@niochland: Ale tylko Ty cięgle piszesz o 13 czy 14 latkach XDDD
Dyskutowaliśmy o wzroście, a Ty robisz jakieś fikołki odnośnie wieku.

Z Twoich wcześniejszych wypowiedzi można wyciągnąć jeden wniosek: dla Ciebie 13 latka, 170 cm wzrostu jest sexy XDDD

To kto tu jest zboczeńcem? Ja jarający się niską kobietą z piersiami i dupą, czy ty podniecający się wysoką, płaską dziewczynką?

Beka z Ciebie zboczeńcu
@Gustavo_Fring: To jakiś fetysz już jest albo podbijanie sobie ego, bo ona jest niska i mała to chłop wysoki i wielki. 30cm różnicy to już jest w #!$%@?ę i mało wygodne, a co dopiero 40cm. Nie wierzę, że dziewczyny które szukają tak wysokich chłopaków przy takim wzroście nie mają na to jakiegoś zboczenia.

Jak dziewczyna jest po prostu niższa, ale nie za niska jest ok. Tak aby chodzić z nią normalnie