Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest wreszcie ten dzień kiedy przychodzę do biura, pakuję swoje rzeczy i #!$%@? raz na zawsze.

Nikt nawet nie wie, że rzucam tę robotę. Magia polega na tym, że nie chcieli przez 6 lat dać mi umowy o pracę więc rzucam tą śmieciówkę w trybie natychmiastowym ()

Nie zamierzam się bawić w pisanie past "jestem jedynym co umie X" chociaż faktem jest że jestem jednym z trzech który umiał rzeczy ponadpodstawowe a reszta to waliła w #!$%@?. Więc już wcześniej było tak, że było trzech gości i każdy #!$%@?ł za dwoje to teraz dwóch będzie #!$%@?ć każdy za troje. Ale to już nie mój cyrk. Odłożyłem grosza i #!$%@? na słodki neet a potem może znajdę jakieś zlecenia z doskoku.

Nie będzie żadnego info po 16. Po prostu z rana biorę swoje śmieci, wsiadam w auto i jadę prosto przed siebie, jak najdalej od warszawy gdzieś gdzie są łąki, pola i wiatraki. #!$%@?ć agencje reklamowe.

#pracbaza #chwalesie #dziendobry
SzubiDubiDu - Dzisiaj jest wreszcie ten dzień kiedy przychodzę do biura, pakuję swoje...

źródło: vGfTRk

Pobierz
  • 105
chociaż faktem jest że jestem jednym z trzech który umiał rzeczy ponadpodstawowe a reszta to waliła w #!$%@?.


@SzubiDubiDu: tak ci się tylko wydaje zostaniesz zastąpiony w ciągu miesiąca i znajdą kogoś nowego na twoje miejsce co będzie robił dokładnie to samo
To tylko takie złudzenie że to co robimy to jest jakieś och ach i nikt tego nie potrafi. Skoro pracowałeś na smieciowce przez 6 lat to tym bardziej zapewne