Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mirasy. Poznałem pannę, która rozstała się z typem po pięciu latach związku (ponoć jakaś różnica zdań co do założenia rodziny). Ogólnie dobrze się dogadujemy. Nie ma problemu z bliskością i nawet sama robi wspólne zdjęcia. Teraz przyszła Wielkanoc i byliśmy u jej rodziny i widziałem, że cały czas siedzi z telefonem. Jak wróciliśmy do domu i poszła do toalety to sprawdziłem jej telefon (wiem, nie jestem z siebie dumny) i zobaczyłem, że wysłała swojemu byłemu nasze zdjęcie na łóżku podpisem, że teraz jest dużo szczęśliwsza niż jak była z nim. Niby napisała, że teraz jest szczęśliwsza, ale nie wysyłałaby mu zdjęcia gdyby tak było... Faktycznie zdziwiłem się, że tak łatwo ze mną w związek weszła i dobrze to szło. Długo byłem sam i nie chcę tego psuć, ale mie wiem co mam robić... (,)

#gownowpis #zwiazki #p0lka #blackpill #pdk
  • 17
Będę musiał z nią pogadać najpierw żeny być fair, ale to chyba koniec tej relacji...


@ScholarsHut: czekaj nic nie kończ już dzisiaj. Najpierw się zapytaj po jakiego #!$%@? wysyła coś do byłego.
@ScholarsHut: oho chyba mamy tutaj klasyczne wejscie w zwiazek tylko po to zeby zrobic na zlosc bylemu i sie na nim odegrac. Jestes narzedziem do osiagniecia celu. Chociaz z drugiej strony po #!$%@? by cie zapraszala na swieta i przedstawiala rodzince.. Nie przyznawaj sie, ze jej grzebales w tel ale jakos musisz doprowadzic subtelnie do sytuacji w ktorej wyjasni wyslanie foto bylemu. Za kilka dni mozesz zapytac czy ma z nim
zmień laskę. Szkoda psychiki na taką co nie umie przestać odzywać się do ex.


@Antonidobroni: zazdroszczę ludziom którzy mogą przebierać w dziewczynach jak w rękawiczkach, odkryjesz tajną machinacje kobiety, zostawiasz ją i tydzień później masz już nową.
Normalnie zebrana ławka rezerwowa dziewczyn.