Wpis z mikrobloga

Biedronke #!$%@?.
Zrobiła sie jednym z najdroższych sklepów na rynku. Jak Cola zero nawet nie dwulitrowa kosztuje 8.69?!?! w 2018 za tyle kupowałem 4x 2 litry zerówki w promce. To jest szalone już...
człowiek chce sobie pić zdrowiej bez tony cukru to podatek cukrowy na napoje...bez cukru jest wyższy niż na te cukrowe...
#inflacja #biedronka #zakupy #jedzenie #dieta #mikrokoksy #polska #wroclaw
Beszczebelny - Biedronke #!$%@?. 
Zrobiła sie jednym z najdroższych sklepów na rynku....

źródło: temp_file.png4878964840719021232

Pobierz
  • 102
@Beszczebelny: Kupuję wszędzie gdzie się da i w zasadzie byle pierdoła kosztuje około dychy. Dosłownie wszystko. Za przyprawy do obiadu zapłacisz tyle za pare piw. Najdrożej jest chyba w Intermarché a Biedra z Lidlem łoją po portfelu tak samo. Zauważyłem takie cuś, że im bardziej jest coś zdrowszego, no to jest jeszcze droższe.

Najtaniej jest w Dino i to tylko dlatego, że można tam kupić tańsze zamienniki czegokolwiek i jakkolwiek to
Na zachodzie rodzajów napojów zero jest 10x więcej bo tam faktycznie probują dbać o zdrowie, a nie tylko o zdrowie budżetu państwa.


@Beszczebelny: Nie spotkałem jeszcze szczupłej osoby która by piła napoje ZERO. Piją ją tylko grubasy, czyli widać nie dziala .
@orzeszkiziemne: tez slyszalem ze mck ma bardzo szerokie uslugi medyczne - cos za cos w ich wypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@frutson: z mojego doswiadczenia to malo gdzie sa juz 2litrowe, regularnie kupuje i chyba tylko w sklepie obok moich rodzicow sa takie cuda

@ChochlikLucek: jestes pewien? wydaje mi sie ze w zabce jest 8,99 za 1.5l