Wpis z mikrobloga

Biedronke #!$%@?.
Zrobiła sie jednym z najdroższych sklepów na rynku. Jak Cola zero nawet nie dwulitrowa kosztuje 8.69?!?! w 2018 za tyle kupowałem 4x 2 litry zerówki w promce. To jest szalone już...
człowiek chce sobie pić zdrowiej bez tony cukru to podatek cukrowy na napoje...bez cukru jest wyższy niż na te cukrowe...
#inflacja #biedronka #zakupy #jedzenie #dieta #mikrokoksy #polska #wroclaw
Beszczebelny - Biedronke #!$%@?. 
Zrobiła sie jednym z najdroższych sklepów na rynku....

źródło: temp_file.png4878964840719021232

Pobierz
  • 102
@Beszczebelny: To już w Czechach tansza ta cola, plus zajebiste piwka za 2zł (również niealko). Ale nie wszystko takie kolorowe, wiadomo. Nie bede tu uprawiał porpagandy, że reszta tanśza, choć trzeba by zrobić porównanie koszyka zakupów PLvsCZ i sprawdzić ;)
@Beszczebelny: w p0lsce to tylko pic wodę i #!$%@? ryz, smiejemy sie z francuzow ze hehe "pierwsi sa do wywieszania bialej flagi", a w rzeczywistosci jak im sie cos nie podoba to #!$%@? paryz, a pis nas rucha od 8 lat juz i praktycznie nic oprocz strajku kobiet (ktory w ogolnym rozrachunku i tak malo co dal, bo jednak ustawa o aborcji przeszla, ale mimo wszystko byla to jakas proba)
@Krupier: Ja takimi entuzjastom minerałów zaserwowałbym kranówkę albo mętną herbatę na bazie tej kranówki jaką miałem zanim się nie wyprowadziłem z bloku pewnego śląskiego miasta.Spełniała wszelkie kryteria i przechodziła badania.Same minerały !
Wapnia miała tyle że można ją było mieszać z piaskiem w betoniarce i kłaść tynki.
Skracając - smak z powodu tej twardość węglanowej był tak podły że nawet na herbatę kupowałem ,"mineralną" w hurtowych rozmiarach butelek bo filtry zmiękczające
@Beszczebelny: dlatego polecam sodastream i tym podobne. Gazujesz i rozcieńczas z legitnymi syropami koszt takiego bodajrze 20 CBL albo i taniej na promce, i masz 9 litor ropy w butelce. Koszt nabicia butli 10 CBL - 1,5-2 tygodnie gazowania wódy, Enjoy