Wpis z mikrobloga

Podobno jako dziecko stwierdziłam, że swojego męża poznam w pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj być może przeszła mi koło nosa miłość życia. W pociągu z #wroclaw do #krakow siedział obok mnie najpiękniejszy pan jakiego nosi ta Ziemia, moje osobiste 10/10, a do tego z sympatyczną mordą. Co zrobiłam zamiast zagadać? Zestresowałam się, posłałam jedno spojrzenie, liczyłam że się sam domyśli a w końcu zasnęłam xD i przysypiałam przez całą drogę #logikarozowychpaskow
Pan wysiadł w #katowice, zdążyłam się tylko uśmiechnąć i dostać uśmiech na do widzenia.
Zawsze mam gdzieś z tyłu głowy że zagadywanie do obcych ludzi jest creepy, sama nie lubię gdy ktoś mnie zaczepia, ale co jeśli ten pan pomyślał tak samo i dlatego sam się do mnie nie odezwał? Mógł też mieć żonę i dzieci albo w ogóle nie zwrócić na mnie uwagi, nieważne, mogłam się odważyć. Następnym razem spróbuję, najwyżej spędzę całą podróż w niezręcznej atmosferze ( ͡° ͜ʖ ͡°) (czekam na komentarz "c-#!$%@? zrobisz" xD)
Btw pozdrawiam wszystkich mirkujacych pasażerów pociągu Boznańska, który zaraz będzie w Krakowie

#zalesie #podrywajzwykopem #pociagi #pociagiboners #intercity #kolej #randkujzwykopem
  • 65
@asadasa: dobra poprawiam, wy - kobiety jestescie pie..... Jakis dluzszy czas temu stałem sobie w kolejce do klubu studenckiego. No i tam stały sobie takie Julki, gdzie jedna z nich wypala. -"o Boze, on sie na mnie gapi.", bo jakiemus studenciakowi z przodu wzrok sie zgubił. Myśle sobie po cichu: "No kuwa a co ma robic, jestes ładna to sie kuwa gapi". Pozniej czytam jakies farmazony na popularnym portalu, jak to
  • 0
@kjungst: przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałam we wpisie. Nie żale się, że typ do mnie nie zagadał. Żale się że ja nie miałam odwagi tego zrobić. Piszę że może dla tego kolesia opcja zagadania też wydawała się creepy, więc nie zagadał, no i spoko, przecież nie mam o to pretensji do chłopa xD Nic nie oczekiwałam od niego, oczekiwałam od siebie że odważę się zagadać, więc ogarnij się i czytaj