Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

dzisiaj rozrywkowo: czy wiecie Państwo, że naczelny wykopowy bojownik o prawa mężczyzn, czyli znany i lubiany @sildenafil, poleca głosować na partię Konfederacja, która postuluje wprowadzenie kary śmierci za dezercję, po to aby "ukarać" inne partie? Tak, tak, dobrze czytacie. Bojownik o PRAWA MĘŻCZYZN popiera partię, która chce w majestacie prawa MORDOWAĆ polskich mężczyzn, których jedyną winą jest to, że nie chcą zdychać w okopach, tylko po to, żeby zrobić na złość politykom opozycji (z których oczywiście nikt nigdy nie pójdzie do wojska)?

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1032943%2Ckonfederacja-chce-pilnego-przywrocenia-kary-smierci-za-zdrade-stanu.html
https://www.wprost.pl/polityka/10577269/konfederacja-domaga-sie-kary-smierci-za-zdrade-stanu-dezerter-moze-uczynic-wiecej-szkod-niz-tysiac-zolnierzy-przeciwnika.html
https://konfederacja.pl/blog/2021/12/20/konfederacja-domaga-sie-kary-smierci-za-zdrade-stanu-dla-polskiego-dezertera/
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-konfederacja-chce-pilnego-przywrocenia-kary-smierci-za-zdrad,nId,5719482

Tak więc co prawda mężczyźni będą mordowani, ale bynajmniej lewactwo będzie boleć dupa. Życzę Państwu miłego dnia i smacznej kawusi (ʘʘ)

#pieklomezczyzn #konfederacja #neuropa #bekazprawakow #4konserwy #polityka
Pobierz bacaa90 - Dzień dobry,

dzisiaj rozrywkowo: czy wiecie Państwo, że naczelny wykopowy ...
źródło: Przechwytywanie
  • 99
To powiedz uczciwie, jeżeli Cię na to stać: na kogo planujesz oddać głos jesienią?


@sildenafil: W tym momencie na KO bo jedyna opcja #!$%@? PiS. Jakoś wybitnie nie cieszę się z tego ale żadna inna partia nie ma takiego poparcia jak KO, Lewica jest odklejona i zachowuje się jak przystawka PiS-u, a konfa to zamordystyczne katoszury i nie jestem w stanie im wybaczyć ile razy głosowali za partyjniakami z PiSu albo
Nie idąc na wybory lub oddając nieważny głos automatycznie głosujesz na wygranych


@rzuf22: Nie idąc na wybory mówię "#!$%@?ć" i na nikogo nie głosuję. Ale ta logika "jak nie zagłosujesz, na... to tak naprawdę zagłosujesz na..." ciągle śmieszy po latach.

Nic nie zapowiedziała. Jest to propozycja sprzed ponad roku, do której nigdy nie powrócono.

To była zapowiedź na kongresie programowym partii, a nie "propozycja" XD I szkolenie z obsługi broni to
Powodzenia na miesięcznych ćwiczeniach wojskowych xD


@sildenafil: Ok, jak twoje nie głosowanie lub głosowanie na konfederacje z twojej perspektywy jakkolwiek rozwiązuje problem przymusowych ćwiczeń wojskowych? Wszystkie partie głosowały za tym. Jak wspomniałem, nie głosując oddajesz w praktyce głos na największych czyli na PiS. Jak cię PiS z tego wywabia? Hmm?
@Kryspin013: ale mi jest bez znaczenia kto wygra i jaki będzie miał wynik procentowy, bo w kwestii praw mężczyzn nic to nie zmienia.


@sildenafil: aha, zajebiście. Czyli nie robić nic. Niech wygrają zamordyści którzy totalnie w piździe mają obywateli byleby utrzymać się u władzy XD

Btw, polecam ci jeszcze zobaczyć kto obecną ustawę "zmodernizował".
@sildenafil: na chwilę obecną myślę że oddam nieważny głos. Zobaczymy co jeszcze wymyślą, jest rok wyborczy więc na pewno jeszcze sporo będzie się działo, jednakże mojego głosu na pewno nie będzie miała ani lewica, ani konfa, ani tym bardziej PiS. Tak więc nie sugeruj mi czegoś, czego zrobić nie zamierzam próbując się przy tym wybielić. Niech dotrze do Ciebie że sam sobie strzeliłeś w kolano nie idąc na protest.
Nie idąc na wybory mówię "#!$%@?ć" i na nikogo nie głosuję.


@sildenafil: Nie idąc na wybory mówisz: "wszystko mi jedno, niech inni wybiorą za mnie, można mnie ruchać"

Ale ta logika "jak nie zagłosujesz, na... to tak naprawdę zagłosujesz na..." ciągle śmieszy po latach.


@sildenafil: Jednak jest prawdziwa.

To była zapowiedź na kongresie programowym partii, a nie "propozycja" XD


@sildenafil: Z której nic nie wyniknęło, nie istnieje ona w
@rzuf22: PO już przegłosowało narzędzie do umieszczenia ludzi na takich "ćwiczeniach" to po co mają o tym mówić? btw mówili wtedy o powszechnym szkoleniu wojskowym = ciąganie mężczyzn do 55r życia po poligonach xD
Pobierz 1-1-1-1 - @rzuf22: PO już przegłosowało narzędzie do umieszczenia ludzi na takich "ćw...
źródło: hhhh
@1-1-1-1: tyle, że ja nigdzie nie pisałem, że to popieram. Jestem przeciw, ale żadna partia nie proponuje nic lepszego. Przypomnę że niecała połowa konfy wtedy wstrzymała się od głosu, nawet nie to, że była przeciw. Dalej, jedną z nich był JKM, który jest jawnie prorosyjski, więc ćwiczenia wojskowe kłócą się z jego poglądami ws. rosji, a kolejnych 3 posłów już w konfederacji nie ma. Czyli zostaje Berkowicz vs 5 posłów konfy,
@rzuf22:

Nie idąc na wybory mówisz: "wszystko mi jedno, niech inni wybiorą za mnie, można mnie ruchać"

Nie idąc na wybory nie biorę odpowiedzialności za decyzję partii, na którą zagłosowałbym i nie legitymizuję tego systemu. Ty tak.

nie będzie, bo jest to propozycja skrajnej mniejszości i nie przejdzie ona nawet 1 czytania.

Przecież ustawa "mieszkanie za pomówienie" obowiązuje od 2 lat. Posłanki Lewicy ze łzami w oczach dziękowały ministrowi Ziobro za
W tym wypadku nic nie robienie = robienie czegokolwiek.


@sildenafil: Już ci tłumaczyłem. Nie robienie nic to oddawanie władzy największemu a w tym momencie największy jest PiS. I będąc fair zaznaczę to jeszcze raz: jakoś mnie nie dziwi ta twoja strategia biorąc pod uwagę, że wcześniej wielokrotnie pisałeś jakie to pomysły pisu nie są super np reforma sądów.

A i przypominam ci bo widocznie do ciebie to nie trafia, że za
@Kryspin013: ja też Ci tłumaczyłem: oddanie głosu na jakąkolwiek ze wspomnianych partii to głosowanie przeciwko prawom mężczyzn i legitymizacja tego systemu poprzez zwiększanie frekwencji.


@sildenafil: To fajnie, ale przyczyniasz się do zwiększenia wygranej pisu czyli chyba największych zamordystów jeśli chodzi o prawa mężczyzn xD