Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

dzisiaj rozrywkowo: czy wiecie Państwo, że naczelny wykopowy bojownik o prawa mężczyzn, czyli znany i lubiany @sildenafil, poleca głosować na partię Konfederacja, która postuluje wprowadzenie kary śmierci za dezercję, po to aby "ukarać" inne partie? Tak, tak, dobrze czytacie. Bojownik o PRAWA MĘŻCZYZN popiera partię, która chce w majestacie prawa MORDOWAĆ polskich mężczyzn, których jedyną winą jest to, że nie chcą zdychać w okopach, tylko po to, żeby zrobić na złość politykom opozycji (z których oczywiście nikt nigdy nie pójdzie do wojska)?

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1032943%2Ckonfederacja-chce-pilnego-przywrocenia-kary-smierci-za-zdrade-stanu.html
https://www.wprost.pl/polityka/10577269/konfederacja-domaga-sie-kary-smierci-za-zdrade-stanu-dezerter-moze-uczynic-wiecej-szkod-niz-tysiac-zolnierzy-przeciwnika.html
https://konfederacja.pl/blog/2021/12/20/konfederacja-domaga-sie-kary-smierci-za-zdrade-stanu-dla-polskiego-dezertera/
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-konfederacja-chce-pilnego-przywrocenia-kary-smierci-za-zdrad,nId,5719482

Tak więc co prawda mężczyźni będą mordowani, ale bynajmniej lewactwo będzie boleć dupa. Życzę Państwu miłego dnia i smacznej kawusi (ʘʘ)

#pieklomezczyzn #konfederacja #neuropa #bekazprawakow #4konserwy #polityka
Pobierz
źródło: Przechwytywanie
  • 99
@bacaa90: pozostaje mieć nadzieję, że tak równościowe partie jak Lewica czy KO nie dopuszczą do wprowdzenia kary śmierci za dezercję, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież wcale nie głosowali za obowiązkowymi ćwiczeniami wojskowymi dla mężczyzn i nawet 25 letnim więzieniem za odmowę udziału w mobilizacji. To jeszcze nie kara śmierci - racja, ale to było za czasów bycia w opozycji. Ciekawe co będzie jak będą rządzić.
pozostaje mieć nadzieję, że tak równościowe partie jak Lewica czy KO nie dopuszczą do wprowdzenia kary śmierci za dezercję, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież wcale nie głosowali za obowiązkowymi ćwiczeniami wojskowymi dla mężczyzn i nawet 25 letnim więzieniem za odmowę udziału w mobilizacji. To jeszcze nie kara śmierci - racja, ale to było za czasów bycia w opozycji. Ciekawe co będzie jak będą rządzić.

Odpowiedz


@sildenafil:
@bacaa90: ten koleś to zwykły hipokryta agitujący za konfederacją pod płaszczykiem "walki o prawa mężczyzn" kiedy Mentzen powiedział, że mężczyźni mogą być dyskryminowani bo to wynika z naszej kultury to nawet się nie zająknął, a w hipotetycznej sytuacji jakby jakiś biedron, albo Tusk coś takiego powiedział to chłop by się popłakał i zasr*ł cały wykop tymi swoimi bzdurami XD
@sildenafil jak to jest tak mówić o dyskryminacji mężczyzn w kontekście wojny, a głosować na Konfę. XDD Przecież jedyny realny polityczny głos za obowiązkową służbą to są narodowcy z Konfy. Dodatkowo tradycyjne męskie wzorce, ojczyzna najważniejsza i trzeba jej bronić i inne takie niezdrowe dla nas #!$%@?. Serio z Tobą dyskutowałem w temacie męskiej krzywdy. :) Przecież gorszego fikoła się nie da zrobić. :)
@bacaa90: Kiedyś na KNP głosowali młodzi ludzie nieposiadający niczego, a w konstytucji KNP korwin wypisał, że głos w wyborach będą mogły oddać osoby które na danym terenie posiadają jakąś nieruchomość. Im więcej nieruchomości tym więcej głosów. Także kuce po jednym głosowaniu żyliby na łasce miejscowego lorda i nie mogliby już głosować do momentu zakupu mieszkania czy działki. Kuce to po prostu debile które mało wiedzą, nic nie czytają, a podniecają się
ja w przeciwieństwie do większości obecnych w tym wątku nie oddam głosu na żadną antymęską partię


@sildenafil: No właśnie twierdzisz, że oddasz.

Chociaż i tak nikogo z nas nie oszukasz, bo już pisałeś, że ani na protesty, ani na wybory nie chodzisz. Tylko jęczenie na wykopie, jak to kobiety mają za dobrze ci zostaje xD Ty jesteś po prostu sfrustrowanym mizoginem, któremu w zupełności by wystarczyło pognębienie kobiet, niczym więcej.

Bo
Pluję na szkodnika, który tylko jest wyłacznie antyfeministą, a prawa mężczyzn ma kompletnie w dupie.


@aegispolis: Dlatego zawsze traktuję prawa mężczyzn i kobiet równo.
Znaczy: odebrać prawa zarówno babom jak i chłopom, mają rzucić pracę, by robić u mnie pańszczyznę a ja se będę w tym czasie rozstrzeliwał zarówno lewicowców jak i prawicowców, niszczył zabytki i biblioteki oraz mordował zwierzęta.
@aegispolis: jak tak dokładnie czytasz moje wpisy to pewnie wiesz, że bojkotuję te wybory bo każdą partię w parlamencie uznaję za wrogą prawom mężczyzn

Czy Was ( @zbaszynek @cutecatboy @an-drzej @szybki_zuk @McWozniak) stać na to samo? Czy potraficie stanąć w prawdzie i to przyznać? Nie. Wychwalacie to lewicę, to KO... Bo udajecie że was obchodzą jakiekolwiek prawa mężczyzn. A tak naprawdę lobbujecie za wybranymi wcześniej partiami i płaczecie gdy ja
@sildenafil: Nie wiem co ode mnie chcesz, ale jak już mnie wywołujesz to odpowiem. W dupie mam prawa mężczyzn. Konfederacja nazistowsko tworzy podziały na my incele wy kobiety i reszta społeczeństwa. Dlaczego ktoś normalny miałby na nich głosować? Trzeba głosować na centrum które stoi po środku i dba o wszystkie strony. Czyli na kałownię.
jak tak dokładnie czytasz moje wpisy to pewnie wiesz, że bojkotuję te wybory bo każdą partię w parlamencie uznaję za wrogą prawom mężczyzn


@sildenafil: Ale jednak agitujesz na rzecz tej, która jest dla nich najbardziej wroga xD

Proszę cię, to serio widać, kim ty jestes. Albo pokaż mi serio, co takiego zrobiłeś w kwestii walki o prawa męzczyzn. Z chęcią posłucham o tych sukcesach.
nie agituję na rzecz Konfederacji


@sildenafil: xDDD

Nie agituję na rzecz Konfederacji, tylko powtarzam ich propagandę na temat Lewicy i KO! To nie to samo!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasem to ja się serio zastanawiam, czy ty trollujesz, czy jednak serio po prostu nie jestes w stanie trzeźwo ocenić swoich działań, ewentualnie nie starcza ci na to intelektu, by przejrzeć tak banalne kłamstwa xD
@zbaszynek: jako osoba z "dużym możdżkiem" mógłbyś już załapać, że ja wiem o tym ze Konfederacja chce wprowdzenia poboru. I dlatego na nich nie zagłosuję.

Pytanie dlaczego Ty jeszcze nie wiesz, ze PO również chce poboru. A Lewica głosowała razem z PiSem za ustawą o obowiązkowych ćwiczeniach wojskowych (nawet 90 dni co roku) tworząc podkład pod pobór.

Gdzie masz blokadę umysłową?