Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

dzisiaj rozrywkowo: czy wiecie Państwo, że naczelny wykopowy bojownik o prawa mężczyzn, czyli znany i lubiany @sildenafil, poleca głosować na partię Konfederacja, która postuluje wprowadzenie kary śmierci za dezercję, po to aby "ukarać" inne partie? Tak, tak, dobrze czytacie. Bojownik o PRAWA MĘŻCZYZN popiera partię, która chce w majestacie prawa MORDOWAĆ polskich mężczyzn, których jedyną winą jest to, że nie chcą zdychać w okopach, tylko po to, żeby zrobić na złość politykom opozycji (z których oczywiście nikt nigdy nie pójdzie do wojska)?

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1032943%2Ckonfederacja-chce-pilnego-przywrocenia-kary-smierci-za-zdrade-stanu.html
https://www.wprost.pl/polityka/10577269/konfederacja-domaga-sie-kary-smierci-za-zdrade-stanu-dezerter-moze-uczynic-wiecej-szkod-niz-tysiac-zolnierzy-przeciwnika.html
https://konfederacja.pl/blog/2021/12/20/konfederacja-domaga-sie-kary-smierci-za-zdrade-stanu-dla-polskiego-dezertera/
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-konfederacja-chce-pilnego-przywrocenia-kary-smierci-za-zdrad,nId,5719482

Tak więc co prawda mężczyźni będą mordowani, ale bynajmniej lewactwo będzie boleć dupa. Życzę Państwu miłego dnia i smacznej kawusi (ʘʘ)

#pieklomezczyzn #konfederacja #neuropa #bekazprawakow #4konserwy #polityka
bacaa90 - Dzień dobry,

dzisiaj rozrywkowo: czy wiecie Państwo, że naczelny wykopowy ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@zbaszynek:

Wyprowadź się do arabskiego kraju, tam dbają wyłącznie o mężczyzn

Mhm, np w takim iranie każdy facet ma 2 lata słuzby wojskowej w tragicznych warunkach. Rzeczywiście super kraj dla mężczyzn xD
  • Odpowiedz
@rzuf22: @McWozniak bardzo ładnie agitujecie na rzecz Koalicji Obywatelskiej ignorując fakty i zapowiedzi tego co chcą wprowadzić. PO zawiesiła pobór i w każdej chwili może go odwiesić - i to zrobią bo tak zapowiedzieli. Co prawda nie na rok, tylko na miesiąc. Ale żeby agitować za tą partią jako partią pro-męską to trzeba mieć naprawdę tupet. Albo 50 gr za wpis.
  • Odpowiedz
nie agituję na rzecz Konfederacji


@sildenafil: xDDD

Nie agituję na rzecz Konfederacji, tylko powtarzam ich propagandę na temat Lewicy i KO! To nie to samo!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasem to ja się serio zastanawiam, czy ty trollujesz, czy jednak serio po prostu nie jestes w stanie trzeźwo ocenić swoich działań, ewentualnie nie starcza ci na to intelektu, by przejrzeć tak banalne kłamstwa xD
  • Odpowiedz
@McWozniak:

PO lepsze niż Konfederacja

To nie agitacja?

Tutaj nie ma "lepszej" partii w kwestii praw mężczyzn. Wymień jedną rzecz z programu jakiejkolwiek partii, która jest skierowana do mężczyzn. A potem skonfrontuj to jeszcze z tym jak głosowali w sejmie
  • Odpowiedz
@sildenafil: jak ty od paru dni piszesz o tym że Konfa to najlepsza partia albo żeby na nich głosować, a jak ja ci ODPOWIADAM na twoją agitację tym że już PO lepsze jest to twierdzisz że ja niby agituje. Śmieszny jesteś chłopczyku
  • Odpowiedz
@zbaszynek: jako osoba z "dużym możdżkiem" mógłbyś już załapać, że ja wiem o tym ze Konfederacja chce wprowdzenia poboru. I dlatego na nich nie zagłosuję.

Pytanie dlaczego Ty jeszcze nie wiesz, ze PO również chce poboru. A Lewica głosowała razem z PiSem za ustawą o obowiązkowych ćwiczeniach wojskowych (nawet 90 dni co roku) tworząc podkład pod pobór.

Gdzie masz blokadę umysłową?
  • Odpowiedz
@McWozniak:

jak ty od paru dni piszesz o tym że Konfa to najlepsza partia

Tonący kłamstwa się chwyta... Wszystkie moje wpisy dotyczyły tego czy Lewica i KO to partie dla mężczyzn. I wyszło, że otóż nie.

A feministyczny wykop sobie dopowiedział resztę sam o tym, że "to co chcesz głosować na Konfederacje intselu"

Nie chcę. I nie będę. 21 września będę leżał na plaży w Kołobrzegu, pogodzony z tym że ten
  • Odpowiedz
bardzo ładnie agitujecie na rzecz Koalicji Obywatelskiej


@sildenafil: nie agituję za żadną partią, w przeciwieństwie do ciebie.

ignorując fakty i zapowiedzi tego co chcą wprowadzić.


@sildenafil: piękna projekcja, bo to ty i tobie podobni ignorują fakty i wypowiedzi konfederacji, że oni chcą przywrócenia powszechnej służby wojskowej. Sami o tym wielokrotnie mówili, czy to w wywiadach, filmikach, czy z mównicy sejmowej. Konfa od zawsze była za obowiązkową służbą wojskową dla młodych
rzuf22 - >bardzo ładnie agitujecie na rzecz Koalicji Obywatelskiej

@sildenafil: nie ...

źródło: 474a7cac6e0653dc939a2cd276476c836c7952d71787cc4c882e06a88e1bb1f7

Pobierz
  • Odpowiedz
ja nie głosuję na antymęską partię Konfederacja. Ty głosujesz na antymęską partię Koalicja Obywatelska.


1:0 dla mnie


@sildenafil: Nigdy nie oddałem głosu na partię KO ani na PO, ani nawet na człowieka powiązanego z tą partią. NIGDY W ŻYCIU.

3:0 dla mnie walkowerem
  • Odpowiedz
@sildenafil: cały czas wybielasz i bronisz konfe ostatnio. W dodatku marzysz o ich dobrym wyniku. Łżesz jak zwykle, pamiętam jak widziałem kiedyś parę twoich wpisów na temat mężczyzn myślałem że może faktycznie masz RigCz i dobro mężczyzn na myśli... Ale to co teraz #!$%@? pokazało twoją prawdziwą twarz. Używasz problemów mężczyzn żeby promować partie która nic z tymi problemami nie zrobi a może nawet pogorszy. Gratuluję.
  • Odpowiedz
@bacaa90: taki z niego bojownik o prawa mężczyzn jak ze mnie Święta Maria Panna. Szczekać tylko potrafi i robić podziały, a jak przychodzi co do czego aby rzeczywiście zawalczyć o te prawa, to siedzi w piwnicy. Nawet ja jako kobieta byłam na proteście przeciwko poborowi, a ten hipokryta sam przyznał się że nie był, tylko napisał parę postów i myśli że jest cacy.
  • Odpowiedz