Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

dzisiaj rozrywkowo: czy wiecie Państwo, że naczelny wykopowy bojownik o prawa mężczyzn, czyli znany i lubiany @sildenafil, poleca głosować na partię Konfederacja, która postuluje wprowadzenie kary śmierci za dezercję, po to aby "ukarać" inne partie? Tak, tak, dobrze czytacie. Bojownik o PRAWA MĘŻCZYZN popiera partię, która chce w majestacie prawa MORDOWAĆ polskich mężczyzn, których jedyną winą jest to, że nie chcą zdychać w okopach, tylko po to, żeby zrobić na złość politykom opozycji (z których oczywiście nikt nigdy nie pójdzie do wojska)?

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1032943%2Ckonfederacja-chce-pilnego-przywrocenia-kary-smierci-za-zdrade-stanu.html
https://www.wprost.pl/polityka/10577269/konfederacja-domaga-sie-kary-smierci-za-zdrade-stanu-dezerter-moze-uczynic-wiecej-szkod-niz-tysiac-zolnierzy-przeciwnika.html
https://konfederacja.pl/blog/2021/12/20/konfederacja-domaga-sie-kary-smierci-za-zdrade-stanu-dla-polskiego-dezertera/
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-konfederacja-chce-pilnego-przywrocenia-kary-smierci-za-zdrad,nId,5719482

Tak więc co prawda mężczyźni będą mordowani, ale bynajmniej lewactwo będzie boleć dupa. Życzę Państwu miłego dnia i smacznej kawusi (ʘʘ)

#pieklomezczyzn #konfederacja #neuropa #bekazprawakow #4konserwy #polityka
Pobierz bacaa90 - Dzień dobry,

dzisiaj rozrywkowo: czy wiecie Państwo, że naczelny wykopowy ...
źródło: Przechwytywanie
  • 99
@McWozniak: Krytykowanie lewicy i KO za hipokryzję to promowanie Konfy? Fajnie tam macie.
Tak swoją drogą dyskusja w ciągu ostatniego tygodnia stała się "bardzo organiczna", pozdrów Kryspina powyżej, co ma do mnie pretensje że robię coś ZA DARMO.
@Kalifornix: ty jakiś niedorozwinięty jesteś chłopie? Przecież ten typ od paru dni co chwila jara się Konfą i mokre sny ma o 15% a ty to nazywasz "krytykowaniem lewicy i KO" nawet klamał bezczelnie że Konfa jako jedyna nie była za przymusowymi szkoleniami mimo że połowa posłów była za a połowa WSTRZYMAŁA SIĘ XD.
pozostaje mieć nadzieję, że tak równościowe partie jak Lewica czy KO nie dopuszczą do wprowdzenia kary śmierci za dezercję, prawda?


@sildenafil: to tylko twoje jedyne nadzieje. Chociaż co by się nie działo - nic to nie zmieni. Już się zdemaskowałeś. Nie chodzi ci o troskę wobec mężczyzn, jesteś zwykłym konfederatą, a te prawa mężczyzn to była tylko przyrywka.
publiczna zgoda na dyskryminowanie mężczyzn,


@rzuf22: tak interpretujesz tą wypowiedź? Bo ja patrzę na takie głosowanie:
https://wykop.pl/link/6928191/dobromir-sosnierz-i-grzegorz-braun-w-obronie-praw-mezczyzn
albo na załączone zdjęcie i widzę że faktycznie, mężczyźni wyrazili zgodę na bycie dyskryminowanymi skoro wszystkie partie poza jedną głosują ręka w rękę.
Ta obserwacja to jakiś błąd? Nie wyrazili?
To że teraz chcą głosować na ludzi z partii wyłamujących się z jednolitości owych głosowań to właśnie znaczy że część tej zgody nie wyraża.
Pobierz Usmiech_Niebios - >publiczna zgoda na dyskryminowanie mężczyzn,

@rzuf22: tak interpr...
źródło: 23133
@Kalifornix:

Przecież to dzięki WASZYM działaniom, jako antyfanów Konfy, Memcen i jego banda złapali wiatr w żagle.


No mowiłem że upośledzony xD
Daj mi jedno moje działanie które zwiększyło poparcie Konfy w sondażach. Schlebia mi trochę że myślisz że jakiś no name z Wykopa ma taki wpływ na politykę, niestety to nie prawda a ty jesteś za cienki w uszach żeby tu dyskutować jeśli nie ironicznie pieprzysz takie głupoty.
@McWozniak: I ty oczekujesz, że ktoś będzie cię traktował poważnie, jak dajesz na dzień dobry chochoła jako argument. Jeden noname z wykopa nie może nic, ale setki takich tutaj, na twiterze, na facebooku dają Konfie zasięgi, jakich normalnie nigdy by nie osiągnęła.

Biorąc pod uwagę to, co ty i tobie podobni piszą, bycie nazwanym przez ciebie "upośledzonym" to komplement. Zapraszam na moją czarną, bo dalsza dyskusja z tobą jest bezprzedmiotowa. Walcz
Używasz problemów mężczyzn żeby promować partie która nic z tymi problemami nie zrobi a może nawet pogorszy. Gratuluję.


@McWozniak: Właśnie Ty to robisz, promując partie takie jak Lewica i PO. Ja tą promocję zwalczam przedstawiając fakty na temat poglądów tych partii w kwestii praw mężczyzn.
Czy osoby planujące oddać głos na Lewicę, KO, PiS lub Konfederację w nadchodzących wyborach mogłyby przestać udawać, że są zwolennikami praw mężczyzn? @McWozniak: @e_m_p @Tymajster @Kryspin013 @Sandrinia @rzuf22 - jeżeli planujecie cokolwiek innego niż oddanie nieważnego głosu lub niepójście na wybory to nie wypowiadajcie się na temat praw mężczyzn, bo jesteście przeciwnikami tych praw. Oddając głos na partię, która:
- zapowiedziała wprowadzenie 1- miesięcznego poboru (KO)
- wprowadziła wyższy wiek emerytalny
Czy osoby planujące oddać głos na Lewicę, KO, PiS lub Konfederację w nadchodzących wyborach mogłyby przestać udawać, że są zwolennikami praw mężczyzn?


@sildenafil: a ty byś mógł przestać, że te twoje skomlenie na kobiety ma coś wspólnego z obroną praw mężczyzn? Ile razy tutaj wychodziły twoje prawdziwe poglądy?

jeżeli planujecie cokolwiek innego niż oddanie nieważnego głosu lub niepójście na wybory to nie wypowiadajcie się na temat praw mężczyzn, bo jesteście przeciwnikami
@Kryspin013: przykro mi, że raportowanie niewygodnych wypowiedzi Twoich idoli politycznych Cię martwi.


@sildenafil: To nie są żadni moi idole polityczni. Wielokrotnie tu #!$%@?łem na lewicę. Wykopałem nawet twoje znaleziska gdzie sam #!$%@?łeś na lewicę więc nie kłam.

Martwi mnie to twoje #!$%@? o niepójściu na wybory w kontekście tego jak kiedyś się rozpisywałes jaki pis nie jest super.
@Kryspin013:

Wielokrotnie tu #!$%@?łem na lewicę

To powiedz uczciwie, jeżeli Cię na to stać: na kogo planujesz oddać głos jesienią?

rozpisywałes jaki pis nie jest super

Kolejny chochoł xD Popierałem i nadal popieram reformę wymiaru sprawiedliwości. Mało tego: popieram np. 500 +. A widzisz, mimo to nie zagłosuję na PiS. Można? Można.
I tutaj nigdy ze mną nie wygracie, bo ja ręki do tego nie przykładam.


@sildenafil: Nie idąc na wybory lub oddając nieważny głos automatycznie głosujesz na wygranych. Ergo będziesz głosował najpewniej za pisem.

zapowiedziała wprowadzenie 1- miesięcznego poboru (KO)


@sildenafil: Nic nie zapowiedziała. Jest to propozycja sprzed ponad roku, do której nigdy nie powrócono. Poza tym, nie jest tu mowa o poborze, a o szkoleniu z podstaw obsługi broni. Dalej,
Pobierz rzuf22 - >I tutaj nigdy ze mną nie wygracie, bo ja ręki do tego nie przykładam.

@sil...
źródło: 328b1e2b8fb1d37eb9e9614162d872baf0b7a407fc2c73b45e7e3ced032794c4