Wpis z mikrobloga

Też macie takie wrażenie, że internet jaki znaliśmy niedługo pójdzie w zapomnienie?
Jest tyle postaci/aktorów/twórców kultury/uniwersów, dla których zwyczajnie nie widzę zastępców w przyszłych latach. Po prostu nie ma już takich charakterystycznych ludzi, którzy mogliby pociągnąć konik.
Sfera pato: uniwersum urzędniczej, rafonix, mlekołak, fame mma, szkolna 17
Sfera oskarków: friz i te całe genzie pociągnie max kilka lat bo friz zrobi się starym ojcem i nie będzie na pewno generował większych liczb
Strefa muzyki: za naszych czasów były takie persony jak Doda, Quebo, Britney Spears, gdzie teraz usłyszeć o jakichś dobrych wyrazistych nowych wykonawcach z jajem?
Strefa sportu: Po dzisiejszym meczu nawet, akczę, że te mecze nie będą nigdy już tak memiczne jak z Krychowiakiem, Glikiem, Grosickim(inna para kaloszy jak oni grają) ale te mecze bez nich są tak niewyraziste, nudne, nie ma się z czego pośmiać i mema zrobić, ci młodzi są tak bezbarwni i nijacy.

Zastanawiam się, jak to będzie wygladalo za kilka lat, czy faktycznie młodsze pokolenie jest nudniejsze teraz?

#danielmagical #famemma #przegryw #mecz #szkolna17 #kononowicz #gownowpis #niebieskiepaski #rozowepaski #muzyka #reprezentacja #przemyslenia #patostreamy
  • 24
@delfin000987: poziom testosteronu mocno spada a estrogenu pewnie rosnie (stad te wszedzie forsowanie bab), nie dziw sie ze nie ma nikogo z wlasnym zdaniem a jest pelno cuckow i bab ktore ciagle plotkuja

internet w ktorym kazdy chcial miec wlasne mocne zdanie zamienil sie w kurnik w ktorym kury robia kokoko i to im odpowiada

a wykopki to juz wogle XD jak wykopek kogos obraza to znaczy ze zazdrosci i placze
@delfin000987: @JacksonDaniels Po prostu dorastacie i zmieniacie nieco poglądy a na niektóre rzeczy patrzycie przez pryzmat nostalgii.
Strefa pato kiedyś to były reality show jak big brother bar czy internetowo menele tv
Strefa oskarkow kiedyś to były osoby jak bracia mroczek czy Dawid ozdoba i inne gwiazdki telewizji
Muzyka: Edyta Górniak, Ich troje, poczatki rapu czyli Peja, Kaliber, nagły atak spawacza, z zagranicznych chociażby Madonna
Sport: Skoki narciarskie i Adam Malysz
Sfera pato: uniwersum urzędniczej, rafonix, mlekołak, fame mma, szkolna 17

Sfera oskarków: friz i te całe genzie pociągnie max kilka lat bo friz zrobi się starym ojcem i nie będzie na pewno generował większych liczb


@delfin000987: jak cię to przyjacielu martwi to pomyśl, że są tacy (jak ja), którzy nawet nie wiedzą, kim są ci ludzie (Szkolną kojarzę, ale Konon jest też postacią z mojej ery).
@delfin000987: 'móje' internety jaki znałem już kilka razy poszły w zapomnienie więc to chyba normalne.
~2000r gdzie panowała kulturka na forach i ogólnie szerzona była idea netykiety - to już przepadło bezpowrotnie
Kolejny etap gdzie każdy wychodził z założenia że nic nie wie i wykorzystywał właśnie takie fora na zasadzie pogłębiania wiedzy też przepadł. Teraz każdy jest najmądrzejszy, bo przeczytał jakiś nagłówek a nawet nie ma pojęcia o temacie. I będzie
@delfin000987: Charakterystycznych osób wbrew pozorom jest bardzo wiele a bardzo duża część z nich jeszcze nieodkrytych. Obecnie już bardzo powoli bardzo widoczny zaczyna być przesyt pewnymi treściami. Nawet #friz w pewnym momencie będzie musiał zacząć promować inny profil osób czytaj : mniej family friendly i bardziej charakterystyczny żeby się móc utrzymać. Nawet ostatni odcinek genzie z nowymi uczestnikami gdzie chrzest został po łebkach bardzo mocno zrobiony, gdzie można było zobaczyć po
@delfin000987: Sport czy muzyka, też myślę, że bardziej nostalgia, ale patostriming odchodzi do lamusa powoli

Maxior, śmieszne telefony (Hymel Jadwiga, Pieniądze za las) - ja mogę podać taki przykład "ery" która minęła