Wpis z mikrobloga

Dobra KOKSY.

Dawno nic nie pisałem o sobie, więc zrobię mały update bo pewnie z 3 osoby kiedyś mnie tutaj śledziły.

Aktualnie skończyłem okres mostka, 6 tygodni na 350mg testosteronu w skali tygodnia.

Siła spadła, bf troszkę wzrósł, wypłaszczyło i ogólnie jest #!$%@?.

Od tygodnia wróciłem na obroty, do cyklu dodane zostały npp i bold w małych dawkach, nie będę pisał ile żeby jakiś piesek Połyka2703 się nie pruł. Oprócz tego zostało wdrożone gh w ilości 10iu na dzień, w sumie to może i 12iu bo w grudniu tak endogenic posypał. ????

Trening 5x w tygodniu, 3x góra, 2x dół, dla mnie najlepsza opcja obecnie. Kalorie na poziomo 3,5-4,5k dziennie w zależności od dnia.

Chcę troszkę rozbujać mój instagram, dlatego zrobię mały konkurs. Ogólnie możecie z mojego insta sporo wiedzy, co tydzień organizuje Q&A i takie publiczne i takie anonimowe, więc jeśli ktoś się wstydzi to również nie problem.

Konkurs polegał będzie na zgadnięciu ile cm mierzy moje udo i będzie trwał do niedzieli.

Do jednej liczby po przecinku oczywiście, np. 70,6.

Udział w konkursie biorą osoby które zostawią +.
Dla chętnych zapraszam do obserwacji mnie również na insta - L e w u s _ k u l t u r y s t a.

Nagroda do wyboru.

50zł przelew blik lub 100zł przelew na wybrany przez Ciebie cel charytatywny.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #pokazforme #pokazmorde #rozdajo #konkurs
Lewusx - Dobra KOKSY. 

Dawno nic nie pisałem o sobie, więc zrobię mały update bo pew...

źródło: F66B0F42-06C8-411D-A945-86274E4E6832

Pobierz
  • 49
Aktualnie skończyłem okres mostka, 6 tygodni na 350mg testosteronu w skali tygodnia.


Siła spadła, bf troszkę wzrósł, wypłaszczyło i ogólnie jest #!$%@?.


@Lewusx: Piękna reklama, że tylko towar robi robotę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Lewusx: zazdro mordo ale ja bym już przestał, imo potem jak nie jest się bardzo wysokim to im więcej się przypakuje tym bardziej karłowato się wygląda.
@Lewusx: "Konkurs polegał będzie na zgadnięciu ile cm mierzy moje udo i będzie trwał do niedzieli.

Do jednej liczby po przecinku oczywiście, np. 70,6." .. #!$%@? konkurs, skislem fest xD
Aktualnie skończyłem okres mostka, 6 tygodni na 350mg testosteronu w skali tygodnia.


Siła spadła, bf troszkę wzrósł, wypłaszczyło i ogólnie jest #!$%@?.


@Lewusx: ik dat feel bro