Wpis z mikrobloga

@Feministka2000: "standardy", #!$%@? pindy szukajace facetow spoza ich lig, no ale witamy na online dating, a potem placz, czemu 10/10, ktory sobie akurat ulzyl bo mial cisnienie nie chcial grubej kwoki jako partnerki zyciowej xD no ale dobrze mu odpowiedzialas, niepotrzebnie @aepor wyjechales z calym tematem "ksiezniczek", trzeba bylo zaczepnie cos napisac zamiast takich smetow i narzekania.
@aepor: Według mnie nie, sama tak pisałam (tj. narzekałam na poznawanych mężczyzn) jak jeszcze korzystałam z Tindera. Aaaale, jest to raczej średnio odbierane :P Więc spróbuj żale zostawić na późniejszy etap znajomości i nie mów o "księżniczkach", bo to jest takie typowe.
Jeśli kobieta samodzielnie może osiagnąc to co pomagałby facet, to facet niepotrzebny.


@Feministka2000: Jeśli. Tylko większość kobiet ma z tym problem, a srają wyżej niż dupę mają
no a po co komu osoba z tej samej ligii? Jeśli kobieta samodzielnie może osiagnąc to co pomagałby facet, to facet niepotrzebny. Nie ma sensu dokładać sobie obowiązków wynikających ze związku tylko dla jakiegoś przeciętniaka

nie do końca. Wystarcza że np. facet będzie z tej samej ligii ale dodatkowo ultra przystojny, albo z tej samej ligii ale kasiasty. Coś żeby się opłacało.


Faktycznie z takim podejściem lepiej sobie odpuścić związki. Wcale się