Wpis z mikrobloga

1 256 953 osób w 2019 przy wyniku 6,8% głosowało na Konfederację. Przy 10%-14% to będzie już 2,5 mln - 4 mln ludzi. Gdzie większość to pracujący i przedsiębiorcy, którzy utrzymują ten kraj. Przy ogólnej liczbie pracujących 16mln Polakach, ta liczba robi wrażenie.
Nadal nazywajcie nas "szurami", "konfiarzami", "kucami", "konfabulantami", "faszystami".
Ja byłem zniechęcony Konfederacją jako stały wyborca, ale teraz nabrałem wiatru w skrzydła i nadzieję na zmianę
Zapewne tak samo czuje kilkaset tysięcy zrezygnowanych do tej pory wyborców.
Więcej newsów, artykułów, filmów, reportaży i wyzywania Konfederacji - poprosimy o więcej!
#konfederacja #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #neuropa
Pobierz a.....o - 1 256 953 osób w 2019 przy wyniku 6,8% głosowało na Konfederację. Przy 10%-...
źródło: 7fxdp7
  • 71
@Sam_w_domu: Korwin parę lat temu też był słaby mniej niż 1%. Parę lat temu wykop był #!$%@? Korwinem ale widać ludzie muszą się przekonać na własnej skórze z kim mają do czynienia i jak ich zawiedzie ta partia. Więc twojego zdania napewno nie zmienię wiem bo miałem tak samo. Oby tylko jakoś ruchy narodowe w Konfie zostały ujarzmione to może by coś z tego było.
@krash: #!$%@? pies korwina. Pytam sie powaznie co agrounia ma do zaoferowania i kto to jest bo narazie slyszalem o nich tylko w kontekscie chyba 2 protestow rolnikow.

Ja zwyczajnie powaznie nie wiem kto to.
@Sam_w_domu: No i co? Zapodałem Ci prosty klip z waszego wiecu, który jasno i klarownie pokazuje że jesteście faszystami nawołującymi do nienawiści, a ty taki rozgadany i trzaskający cały dzień pro konfederackie posty, nagle uciekasz jak myszka pod miotełkę i siedzisz cichutko, a potem wracasz do starej śpiewki, dowalania się do innych partii, tym razem Agrounii.

Jesteś faszystą czy nie? I dlaczego tego się tak wstydzisz? Proste pytanie.
@KptStopczyk: trzeba przyznac ze kolega @krash odpowiedzial. Niestety nie pociagnal tematu a szkoda bo chetnie bym sie dowiedzial co ma do zaoferowania agrounia o ktorej nigdzie nie slychac.

Ale w wiekszosci albo nie ma odpowiedzi wcale albo sa kretynskie albo odpowiedzia jest jakis tekst tweet albo filmik atakujacy poslow konfederacji chociaz nie tego dotyczy pytanie. Rzadko kiedy zdarza sie ze ktos normalnie odpowie jak wspomniany kolega.
@krash: ciezko im bedzie cos ugrac z takimi ogolnikami. Samo krzyczenie o paliwie za 3zl nie sprawi ze tyle paliwo bedzie kosztowac.

Z tego co widze to agrounia ma w sondazach 1% i nic nie robi zeby to poprawic. Nie lubie tego stwierdzenia ale niestety zmarnowany glos.
W sumie szkoda bo by sie przydala jakas realna opcja poza konfa.
@Sam_w_domu: skoro Robert Gwiazdowski dostał 0,5% to znaczy, że do wyborów żadnej opcji poza konfederacją nie będzie. Jak już ktoś się dochłapie czegokolwiek to będzie to kolejny populista albo błazen, bo konkrety i realne propozycje pozytywnych zmian nie trafiają do tłuszczy. Na tą chwilę tylko konfederacja i nic więcej nie ma