Wpis z mikrobloga

1 256 953 osób w 2019 przy wyniku 6,8% głosowało na Konfederację. Przy 10%-14% to będzie już 2,5 mln - 4 mln ludzi. Gdzie większość to pracujący i przedsiębiorcy, którzy utrzymują ten kraj. Przy ogólnej liczbie pracujących 16mln Polakach, ta liczba robi wrażenie.
Nadal nazywajcie nas "szurami", "konfiarzami", "kucami", "konfabulantami", "faszystami".
Ja byłem zniechęcony Konfederacją jako stały wyborca, ale teraz nabrałem wiatru w skrzydła i nadzieję na zmianę
Zapewne tak samo czuje kilkaset tysięcy zrezygnowanych do tej pory wyborców.
Więcej newsów, artykułów, filmów, reportaży i wyzywania Konfederacji - poprosimy o więcej!
#konfederacja #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #neuropa
Pobierz a.....o - 1 256 953 osób w 2019 przy wyniku 6,8% głosowało na Konfederację. Przy 10%-...
źródło: 7fxdp7
  • 71
@Sam_w_domu: A może w umowie dot. politycznego trollingu internetowego mają zakaz popierania jakiejkolwiek partii? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie będą popierać PO, bo jak wyciekną kiedyś prawdziwe dane neuropków, albo okaże się, że są naprawdę opłacanymi trollami to po wpisach będzie można łatwo określić, które ugrupowanie ich wynajęło? Lewicy otwarcie nie poprą, bo wstyd w ogóle się przyznać, że się ten twór wyznaje, do PiS też nie
mniejszego zła, którym jest PO


@StarySer: i nie przeszkadza ci to ze w przeszlosci juz rzadzili czym rozpoczeli zamykanie kopaln wprowadzanie cenzury i to ze lider partii twierdzac ze "nigdzie sie nie wybiera" zwyczajnie klamal kilka miesiecy pozniej bedac juz w brukseli?

Nie przeszkadza ci dalsze niszczenie gospodarki socjalem+ i wzrostem cen mieszkan kredytem 0%.

Nie przeszkadza ci popieranie unijnych ekopomyslow i dyrektywy eksmisyjnej przez ktora potencjalnie miliony polakow wyladuje "pod
@Sam_w_domu: Proste, poszanowanie demokracji, rozdzielenie funkcji prokuratora i ministra sprawiedliwości, legalna aborcja, nieszkalowanie ludzi o innych poglądach, orientacji, wyznaniu etc., poszanowanie prawa i Konstytucji, dobre relacje międzynarodowe, nie bycie faszystowskim śmieciem.

Tyle mordo. A gdyby nie ta szkalowana przez wasz wiecznie unia, to miliony Polaków żarłoby gruz ze szczawiem i byś marzył o tym, żeby żyć na takim poziomie jakim żyjesz obecnie.

Po prostu KO to partia NEUTRALNA, która nie jest
poszanowanie demokracji


@SzejdiSlimSzejdi: dlatego odrzucaja kazdy projekt obywatelski ustawy i glosuja za poborem do wojska i zamykaniem ludzi w czasie covida?

legalna aborcja


@SzejdiSlimSzejdi: musieliby zmienic konstytucje. Tego sie NIE DA zrobic.

nieszkalowanie ludzi o innych poglądach, orientacji, wyznaniu etc.


@SzejdiSlimSzejdi: tusk nie robi nic innego. Przeciez ledwie kilka dni temu pieprzyl cos o orientacji seksualnej konfederacji i ciagle narzeka na katolicyzm pisu.

poszanowanie prawa i konstytucji


@SzejdiSlimSzejdi:
@Sam_w_domu: No i mamy nasz ulubiony najwspanialszy argument, którym od lat tłumaczycie cały ideologiczny syf, który jest rdzeniem waszej partii. "Wyrwane z kontekstu" xD

Kurde, przyznam się, że tak dobrze ci szło i już myślałem, że mnie czymś zaskoczysz, a tu jak krew w piach. Czyli jak od lat, nic się w tym temacie nie zmieniło.

1. Polityczny wiec konfy, przemawia krzysiu bosak
2. Agitator vel wodzirej, między przemówieniami, podburza tłum
@antywojo no ale tak jest. przecież ta partia nie wprowadzi żadnych reform gospodarczych bo ich pomysły są po prostu nie realne (o czym mówił memcen u stanowskiego) W 2015 miałem podobnie jak Ty, pamiętam jak wtedy nawet każdy fan KNP traktował Brauna jako normalna osobe która ma poczucie humoru (patrz historia gwiezdnych wojen Yoda żydem). Ale jeśli po tych 8 latach nadal wierzysz w ich ideały i nie widzisz całego absurdu tych
@antywojo: z Konfederacji się wyrasta - to słowa tych osób które wkroczyły w dorosłe życie i doczlapaly się jakiejś pracy na etacie albo Julek które po pójściu do pierwszej pracy w jakimś Rossmanie zobaczyły jak ciężko się żyje na własny rachunek dlatego uciekają w strefę marzen gdzie to państwo wszystko załatwia. Tymczasem człowiek zaradny i robotny jak to mówią starzy ludzie nie chce aż takiej opieki państwa tylko tego żeby się
z konfederacji sie wyrasta i dorasta do KO i babciowego i 13 emeryturki? XD


@yaah: tak jak pisalem wcześniej nie wiem na jakie partie, w jakich liczbach głosują osoby, które przestały głosować na Korwina.
Faktem jednak jest, że z korwinizmu się wyrasta, czego dowodem były i są spadki notowań partii Korwina w grupie wiekowej innej niż do 18-29 oraz sondaże w szkołach średnich, itp.
@antywojo: z Konfederacji się wyrasta - to słowa tych osób które wkroczyły w dorosłe życie i doczlapaly się jakiejś pracy na etacie albo Julek które po pójściu do pierwszej pracy w jakimś Rossmanie zobaczyły jak ciężko się żyje na własny rachunek dlatego uciekają w strefę marzen gdzie to państwo wszystko załatwia. Tymczasem człowiek zaradny i robotny jak to mówią starzy ludzie nie chce aż takiej opieki państwa tylko tego żeby się
@Sam_w_domu: Z Konfederacji się wyrasta kiedy wprowadziłem ich do parlamentu UE Korwin tylko gadał kocopoly i spał na sali. Mógł coś zmienić ale wolał wygadywać swoje bzdury. Kiedy głosowałem na nich i dostali się do Sejmu najzwyczajniej było mi wstyd kiedy partie przejęły narodowe szury tj. Bosaki od Giertycha z LPR itd. Zamiast przedstawić jakieś programy gospodarcze cały czas słyszę tylko kłótnie ideowe itd. Teraz kiedy Mentzen przejął partie i wyrzucił
@krash: super ale co to ma do mojego komentarza?

@krash: i dorasta do glosowania na kogo? Nosz #!$%@? przeciez z tego sie juz jakis kabaret zrobil.


Skoro juz wyrosles z korwinizmu to na kogo zaglosujesz? Na kogo maja zaglosowac byli konfederaci i dlaczego?


Zadalem 3 pytania i nie odpowiedziales na zadne.
Nadal nazywajcie nas "szurami", "konfiarzami", "kucami", "konfabulantami", "faszystami".


@antywojo: no i będziemy, bo to są fakty. Wybierać partię, która ma dwa cele statutowe: zakazać aborcji i zaprosić JE Putina na fotel prezydenta to trzeba być skończonym matołem. I takich ludzi ma być w tym kraju 4 miliony? Ja #!$%@?ę xD
@krash: musialbys to uzasadnic bo jestes juz druga osoba ktora o nich pisze a ja 2 dni temu nawet nie wiedzialem ze beda startowac w wyborach. Cos im slabo idzie autoreklama wiec musialbys mnie doinformowac w ich temacie.