Wpis z mikrobloga

Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie czegoś naprawdę dobrego, zapowiadającego się na godną konkurencje dla silnika np. unreal engine 5, z którego dobrodziejstw korzysta nawet Fortnite <3 i jedyne co dostaniemy nowego w nowym counter strike 2 to smoki, tickrate i odświeżenie graficzne starych map, no nie powiem niezły skok na hajs, wielka szkoda, bo jako gracz który spędził tysiące godzin w csgo: link do starego wpisu liczyłem na coś więcej.
Na dzień dzisiejszy bardziej zaawansowanymi oraz przyszłościowymi grami wydają się apex legends, oraz fortnite na silniku unreal engine 5.
Jeśli nie poprawili znacząco anty cheata, to nie ma po co nawet uruchamiać nowego csa.
Jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie w komentarzu.
#csgo #csgo2 #counterstrike #steam #gaben #gry #counterstrike2
Pobierz Pawci0o - Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie cze...
źródło: AcLybRq
  • 155
@Pawci0o: MUSK rozjeb*** <3.
Mam gdzieś CSy, Fortnity i inne tego typu gierki, ale ten post jest tak upośledzony, że bardzej się nie da.

Zmiany wprowadzone do oprawy odmienią całą rozgrywkę.
Twój nextgenowy Apex działa na silniku z Half Life 2 i CS GO.
@Pawci0o: Jakby dodali budowanie, to byłbyś zadowolony? Dla mnie update mega na plus. Nie wywrócili gry na góry nogami, mapy odświeżone, zlikwidowany tick-rate, zlikwidowane one-way smoke-i. Chapeau bas Valve. Nigdy się na was nie zawiodłem <3
@Pawci0o: robisz jakieś dziwne porównanie do gierek robionych pod pokolenie Z, kolorowe,.dużo się dzieje na ekranie, ojej.

Prawda jest taka, że w CS brakuje elementów taktycznych jak w takim R6. Liczyłem że nowy CS przyniesie nie porpawiona grafikę ( bo i tak ustawiam min detale żeby poprawić widoczność), a właśnie nowe elementy taktyczne i co z tego wynika nowe mapy. Możliwości burzenia ścian, wyważania drzwi, prawdziwa taktyka a nie kto pierwszy
@Pawci0o: zawsze, zawsze znajdą się matudy, czego by tworcy gier nie zrobili. By zrobili za dużo, to inna grupa marud by srała się, że to już nie jest CS. Narzekajcie sobie do usranej śmierci, a innym dajcie grać
To powinna być duża aktualizacja, ale na pewno nie counter strike 2. I widzę bardzo dużo pozytywnych komentarzy więc pewnie mnie ukamieniuja minusami.


@janos113: ale ty wiesz, że to będzie de facto aktualizacja, zmiana nazwy jest po to, by podkreślić użycie nowego silnika, Source 2
@Pawci0o: jaki skok na hajs? Przeciez update tickrate oficjalnych serwerow to najlepsze co sie tej grze przytrafilo. Nie mowiac juz o tym ze to pewnie bezplatny update. Niezlym trzeba byc klaunem zeby bezplatny update do darmowej gry nazywac skokiem na kase. Wez usun ten gownowpis a potem konto
dla mnie CS skończył się na zamknięciu serwerów WON (czyli na wersji =<1.5). Natomiast te kolorowe bronie i skórki w najnowszej odsłonie to jakiś kabaret jest i skok na kasę, a i sam engine gry od HL2 kompletnie się nie zmienił.


@Mokotowski: skończył się przed wypuszczeniem najlepszej, najbardziej legendarnej części? XD aha.
PS nikt Cię nie zmusza do korzystania ze skórek i to jest cała magia tego systemu. Nie chcesz? To
@Pawci0o: No i dobrze, ludzie lubią CS:GO, przecież nie chcą tego zniszczyć, więc zmiany będą stopniowe. Może Source 2 sprawi, że łatwiej będzie wprowadzać jakieś inne nowe aktualizacje później, ale no to i tak pewnie jest w dużym stopniu podobna architektura do poprzedniego silnika, nie ma co porównywać do gierek na UE5.
@Pawci0o: Ogólnie bredzisz, ale z 1 się zgodzę - jak nie poprawia AC to nie ma co wracac do CS, bo nie kazdemu (np. mnie) sie usmiecha grac na zewnetrznych serwisach typu faceit