Wpis z mikrobloga

Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie czegoś naprawdę dobrego, zapowiadającego się na godną konkurencje dla silnika np. unreal engine 5, z którego dobrodziejstw korzysta nawet Fortnite <3 i jedyne co dostaniemy nowego w nowym counter strike 2 to smoki, tickrate i odświeżenie graficzne starych map, no nie powiem niezły skok na hajs, wielka szkoda, bo jako gracz który spędził tysiące godzin w csgo: link do starego wpisu liczyłem na coś więcej.
Na dzień dzisiejszy bardziej zaawansowanymi oraz przyszłościowymi grami wydają się apex legends, oraz fortnite na silniku unreal engine 5.
Jeśli nie poprawili znacząco anty cheata, to nie ma po co nawet uruchamiać nowego csa.
Jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie w komentarzu.
#csgo #csgo2 #counterstrike #steam #gaben #gry #counterstrike2
Pawci0o - Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie cze...

źródło: AcLybRq

Pobierz
  • 155
@Norskee właśnie o to chodzi, czy sobie program teraz czy wejdę za pięć lat, to będzie to samo. Dla mnie to jest ogromny plus. kiedyś grałem w ligę i skończyłem grać gdzieś w czwartym sezonie, później chciałem do niej wrócić to nie wiedziałem co się dzieje. Nie chciało mi się uczyć wszystkiego od początku to ja zostawiłem.
@Pawci0o: dla mnie CS skończył się na zamknięciu serwerów WON (czyli na wersji =<1.5). Natomiast te kolorowe bronie i skórki w najnowszej odsłonie to jakiś kabaret jest i skok na kasę, a i sam engine gry od HL2 kompletnie się nie zmienił.
Nie tyle skok na hajs bo skokiem na hajs jest samo istnienie tej gry i jej ekonomia.
A wygląd upgradu wymusza jej "kompetytywna" natura. Gdyby ta gra nie chodziła w 999fps w 800x600 na 10 letnich tosterach to przecież mieliby zamieszki pod siedzibą następnego dnia.

W 2004 source był jednym z najnowocześniejszych silników na rynku i ludzie musieli mocno upgradować sprzęt żeby jakoś to chodziło. W międzyczasie wiele się zmieniło i dzięki
@wariatmieszko: Wszedłem żeby zaplusować ten komentarz. Tak jak kolega pisze - na ich oficjalnej stronie napisali, że to tylko mała część z planowanych zmian i będą wprowadzać je stopniowo.
@Pawci0o: CS to jest gra bardziej jak piłka nożna. Do CS'a mozna wrocic po 10latach i połowe map rankingowych juz znasz.
To wielkie szczęście, że nie zrobia tego fortnite'a xD do którego jak siadasz po roku to nie wiesz co sie dzieje, a po mapie latają zombie wtf.