Wpis z mikrobloga

Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie czegoś naprawdę dobrego, zapowiadającego się na godną konkurencje dla silnika np. unreal engine 5, z którego dobrodziejstw korzysta nawet Fortnite <3 i jedyne co dostaniemy nowego w nowym counter strike 2 to smoki, tickrate i odświeżenie graficzne starych map, no nie powiem niezły skok na hajs, wielka szkoda, bo jako gracz który spędził tysiące godzin w csgo: link do starego wpisu liczyłem na coś więcej.
Na dzień dzisiejszy bardziej zaawansowanymi oraz przyszłościowymi grami wydają się apex legends, oraz fortnite na silniku unreal engine 5.
Jeśli nie poprawili znacząco anty cheata, to nie ma po co nawet uruchamiać nowego csa.
Jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie w komentarzu.
#csgo #csgo2 #counterstrike #steam #gaben #gry #counterstrike2
Pobierz
źródło: AcLybRq
  • 155
@Karol12341234 grałem rekreacyjnie ale to były czasy podstawówki,gimnazjum technikum i trochę na studiach teraz już z 2 lata chyba nic nie grałem. Była to najlepsza gra imo. za pieniądze nie dało się kupić umiejętności pomijając jednorazowy zakup myszki i kompa.
Raz wygrałem 200zl w turnieju ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pawci0o: wiekszego gowna jeszcze nie czytalem ;) a ty nieuwaznie ogladales trailery zapowiadajace bo bylo w nich wiecej informacji miedzy innymi to ze beda po kolei nowe rzeczy zapowiadac. nawet jeszcze nie brales udzialu w grze a juz piszesz ze source 2 to gowno :D do tego wymieniasz APEXA ktory nie jest w stanie wykrecic liczb ktore CS kreci od wiekow i do tego regularnie. ewentualnie Fortnite moze sie obronic tylko
@fury1610: Stary dziady własnie sie wypaliły - jest wiele na to czynników. kazdy liczyl na cos wiecej. Wystarczy zobaczyc strimerow na twitchu +30 lat ze bardzo mocno ograniczyli cs. Niektórzy wrecz przestali w niego grac i to nie przez brak czasu bo siedza i tak przed kompem 24h, czy tez płatne współprace ktore "nakazuja" im grac w dane gry.
Za wcześnie, żeby oceniać. Podobno poprawili model głowy z boku i tyłu, żeby łatwiej można było walić HSy. Poprawili przedewszystkim obsługę sieciową, więc będzie bardziej LANowo, jeśli rozumiesz co mam na myśli. Ja jestem przeciwny rewolucji. Wolałbym, aby source 2 naprawił głupie bugi, które ciężko było ogarnąć na wcześniejszym silniku niż zmieniał całkowicie grę. Te apetyt czy veloranty w ogóle do mnie nie przemawiają i dużo bardziej lubię prostotę i surowość CSa
@Pawci0o: a po co mieliby zmieniać gre ktora z miesiąca na miesiąc ma coraz więcej graczy??
jak dla mnie wlasnie takich zmian ta gra potrzebowała.
PS. Cs przeżyje apexa, fortnita, i wowa też.
@Pawci0o:
Po części rozumiem takie zarzuty bo CS jakby nie było chce mieć otoczkę realistyczną. Bronie, postaci, mapy chcą wyglądać jak symulator tylko rozgrywka zupełnie temu nie odpowiada. Pamiętam jak grałem w 1.6, wziąłem mac-10 co jest optymalnym wyborem w walce na krótkich dystansach i po wpakowaniu serii z bliskiej odległości w gostka on przeżył a nawet mnie zabił xD A miałem wtedy dużo przegrane we Flashpointa i pierwsze Ghost Recon
Wy mi lepiej powiedzcie czy przywrócą szwedzki mułwment z cs 1.6 czy dalej drewnopol_2. Czemu każde kolejne wcielenie po 1.6 nie było nawet w dalekiej okolicy tego jak płynnie poruszały się postacie w cs 1.6, skakania na skałki, bunny hopów, long jumpów czy skakania z drabiny na drabine na trainie.
@extaza161:

@Pawci0o: Wytłumaczysz w jaki sposób skoczą na hajs w momencie, kiedy wydali i wydadzą pewnie jeszcze miliony dolarów na stworzenie nowego cs-a, który będzie darmową aktualizacją?


Czytać potrafisz? Nie było by problemu gdyby nazywali rzeczy po imieniu i napisali o AKTUALIZACJI. Natomiast zmiana numeracji sugeruje, że mamy do czynienia z nową odsłoną gry, czymś całkowicie przebudowanym. Stosując taką nomenklaturę mielibyśmy World of Tanks 78, World of Warcraft 43 lub
@Pawci0o z całym szacunkiem stary, ale grałeś tysiące godzin i byłeś Silverem? Wcale się nie dziwię że nie chcesz odpalać. Silver to syf, właśnie na tych meczach masz najwięcej cziterow i smerfów.
Nie zrobią wielkiej rewolucji bo to jest stabilny biznes. Są pro gracze, turnieje, ekwipunki warte miliony. Gra pomimo swoich lat jest w topce. Więc nikt nie oczekuje wielkich rewolucji, nikt nie chce żeby z CSa zrobić Coda czy Apexa. Trzeba
Pobierz
źródło: temp_file.png4424023937766496900