Wpis z mikrobloga

Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie czegoś naprawdę dobrego, zapowiadającego się na godną konkurencje dla silnika np. unreal engine 5, z którego dobrodziejstw korzysta nawet Fortnite <3 i jedyne co dostaniemy nowego w nowym counter strike 2 to smoki, tickrate i odświeżenie graficzne starych map, no nie powiem niezły skok na hajs, wielka szkoda, bo jako gracz który spędził tysiące godzin w csgo: link do starego wpisu liczyłem na coś więcej.
Na dzień dzisiejszy bardziej zaawansowanymi oraz przyszłościowymi grami wydają się apex legends, oraz fortnite na silniku unreal engine 5.
Jeśli nie poprawili znacząco anty cheata, to nie ma po co nawet uruchamiać nowego csa.
Jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie w komentarzu.
#csgo #csgo2 #counterstrike #steam #gaben #gry #counterstrike2
Pawci0o - Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie cze...

źródło: AcLybRq

Pobierz
  • 155
Tak czy inaczej CS mi się już dawno przejadł. Ponad kilkanaście lat grania, oczywiście z przerwami w to samo bez w zasadzie żadnych zmian w mechanice(i od kilku już nie gram)

Człowiek by się spodziewał, że CS przez ponad 20 lat wewoluuje w coś gameplayem podobnego do RainbowSixa, a tu proszę. W zasadzie bez zmian wciąż ludzie dają radę w to grać. Może już nie ja, może i stare dziady jak ja
@Pawci0o: Narzekanie, to tylko CS2 ma nie wiele się różnić od CSa 1.6, ma mieć bardziej nowoczesną oprawę audiowizualną oraz nowoczesny silnik. Rewolucji nie trzeba wystarczy że naprawią hitboxy oraz system anticheat. CS to tylko gra esportowa i nic więcej.
No typowy janusz cebula dostaje cos za free i to co do tej pory pokazali to tylko czesc usprawnien a Ty juz placzesz xd wiem pewnie czekales na half life 3 xd
@Pawci0o nie mogą zrobić rewolucji, fajerwerków z prostego powodu - wymagań sprzętowych, które muszą zostać zbliżone do poprzedniej wersji. Jakbyś się czuł gdybyś grał w poprzedniego csa na starszym pc, wychodzi aktualizacja i już nie możesz grać zanim nie kupisz nowego sprzętu?
@Pawci0o: Czego chciałbyś więcej? Przecież CS to jest specyficzna gra i ogromne zmiany by tutaj nie przeszły. HB to bolączka tej gry, i sama ta zmiana by wystarczyła :) Dodatkowo bajerowanie ze SG na plus no i oprawa audio wideo. Więcej zmian nie trzeba. Rewolucje, to mogą sobie wrzucać w inne gry sieciowe, jest ich od cholery. CS zawsze zmieniał się o wiele mniej od innych tytułów. Ludzie po prostu lubią
@Pawci0o: będąc byłym GE i mając na koncie dużo meczów na faceit czy eslu nie spodziewałem się rewolucji tylko poprawy samego silnika pod kątem fizyki i gameplayu. Grafika może być jaka była. I tak ludzie którzy chcą w tę grę grać sensownie to ustawia low. Tylko co oni mają zmieniać?
@Pawci0o: ale na tym polega całe piękno tej gry, na prostocie. Nie na wybuchających w #!$%@? mapach i operatorach zmieniających się jak w Rainbowsix albo jakimś innym tfu LoLu. Taki z Ciebie pros mający w #!$%@? godzin, a chcesz właśnie zrobić z tej gry jakiegoś Kena dzisiejszych czasów, który się sprzedaje na tik toku. Tfu na takich graczy. Tylko old school.
@Pawci0o: częściowo się zgadzam, niemniej pisałeś o kamerce pokazującej trajektorię rzucanego granatu jako nowość.

Zarówno kamerka, jak i możliwość podglądu tego jest do paru ładnych lat.
Komenda: svgrenadetrajectory

Poza częścią Overpassa i Nuke to kolorystyka i zmiany map mi się nie podobają. Zbyt jasno. Zwłaszcza na duście.

Niwelowanie granatów dymnych innymi granatami, niemniej robienie w nim dziur strzelając to głupota. Gaz się tak nie zachowuje. Jak ktoś strzela to