Wpis z mikrobloga

Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie czegoś naprawdę dobrego, zapowiadającego się na godną konkurencje dla silnika np. unreal engine 5, z którego dobrodziejstw korzysta nawet Fortnite <3 i jedyne co dostaniemy nowego w nowym counter strike 2 to smoki, tickrate i odświeżenie graficzne starych map, no nie powiem niezły skok na hajs, wielka szkoda, bo jako gracz który spędził tysiące godzin w csgo: link do starego wpisu liczyłem na coś więcej.
Na dzień dzisiejszy bardziej zaawansowanymi oraz przyszłościowymi grami wydają się apex legends, oraz fortnite na silniku unreal engine 5.
Jeśli nie poprawili znacząco anty cheata, to nie ma po co nawet uruchamiać nowego csa.
Jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie w komentarzu.
#csgo #csgo2 #counterstrike #steam #gaben #gry #counterstrike2
Pawci0o - Tyle lat tworzenia nowego silnika source 2, wielki budżet na stworzenie cze...

źródło: AcLybRq

Pobierz
  • 155
@Pawci0o: bardzo dobrze, że nie wymyślają niepotrzebnych bzdetów.

Minimalne usprawnienia graficzne - nie zepsują tej gry. Wprowadzenie tickrate 128 to ogromny krok do przodu, jeśli chodzi o same MM'y, jeśli dołożą do tego fajny system ELO tj. w ligach ESEA/Faceit to aktualizacja jak najbardziej na plus.

Pamietajmy, że jest to gra typowo turniejowa w której bardzo istotny jest skill i wyrównana rywalizacja.
Dodatkowe bzdety nie sa tutaj potrzebne, ma być prosto,
@Pawci0o: To nie jest żaden sequel, tylko jakiś remaster. I tak łoją chajs na swoich psychofanach, przez te skrzynki, jakieś bronie i #!$%@? wie co jeszcze. Do tego dużo ameb "korzysta tylko ze Steama, wszystko inne jest be" i tam tak naprawdę miliardy idą. Tąze nie ma znaczenia czy ta gra bedzie za daro czy bedzie kosztowała 200zł- oni na tym i tak wyjdą. Mi by musieli zapłacić, żebym grał w
@Pawci0o: Przecież na tym polega cały urok CS'a, że jest mniej-więcej cały czas taki sam. Prosty do ogarnięcia i nieskończenie trudny do wymasterowania, a jednocześnie bardzo zbalansowany. Dlatego ludzie w niego grają od ponad 20 lat, i to na tych samych mapach. I cały czas jest obecny w e-sporcie. Tak, znam ludzi z którymi biegałem po Dust2 w 1.5 a oni do dzisiaj po tym Dust2 biegają czy to
@Pawci0o: Same nowe smołki i usunięcie kolizji ze skyboxa to POTĘŻNE zmiany, szczególnie na polu e-sportowym bo otwierają duuużo nowych możliwości. CS to nie jest jakiś cyrk typu fortnite czy apex do głupiego strzelania gdzie można wrzucić wszystko i wywracać co jakiś czas wszystko do góry nogami bo raz że esport by sie totalnie #!$%@?ł a dwa że bardziej hardcorowi fani by sie wkurzali. Zabawne że po tylu latach tego nie
@Pawci0o jak tak patrzę to dla mnie grafika nic się nie zmieniła albo minimalnie, np dodane lepsze światło i odblaski. To troche jak z tym, overwatch 2 byle dużo szumu było a nic sie nie zmieniło. To powinna być duża aktualizacja, ale na pewno nie counter strike 2. I widzę bardzo dużo pozytywnych komentarzy więc pewnie mnie ukamieniuja minusami.
Dla mnie to klapa... i takie moje zdanie, opinia na ten moment