Wpis z mikrobloga

@Ernest_: i potem koła łowieckie muszą płacić kary bo plan nie wykonany, rolnik ma szkody, a królewicz dom w środku pola i strzelać nie można ehhh cebulaki co budują się na środku pola
@vesper_: masz dwa samochody zwykle? Albo trzy? Plus są sąsiedzi / znajomi. Jak zdarza mi się mieszkać dłużej w Warszawie tovdo sklepu chodzę podobnie często co na zadupiu. Tyle że na zadupiu zakupy zajmują mi z dojazdem 30min, a w wawie ponad godzinę i jeszcze chodzić muszę. Jakie aktywności miejskie masz na myśli? Wspólne podciąganie się na drążku na osiedlowej siłowni plenerowej, czy skakanie do łupanej muzyki studenta #!$%@? sąsiada do
Ale wy wszyscy wiecie, że ta dzialka może być na przedmieściach na odrolnionym polu? Nikt w szczerym polu się nie buduje, bo do WZ potrzeba przynajmniej uzyskania potwierdzenia na możliwość podciągnięcia prądu i dostęp do dróg. Czy to wszystko jest.

Wodę będzie miał że studni jesli nie ma wodociagu, wodę do ogrodu że zbiorników na deszczówkę. Przydomowa oczyszczalnie ścieków jeśli warunki pozwalają, fotowoltaika i gość będzie miał jak paczek w maśle.

Po
fajnie, jeszcze tylko z 600 tys i można się wprowadzać


@lesnywladek: na dzien dzisiejszy remont mieszkania 50m^2, to koszt 250k zł ;) wykonczenie domu 200 metrow to wiecej niz 600k. Doloz do tego ze to nie jest nawet stan deweloperski. Dodaj do tego ogrodek, pompe ciepla (+100k), okablowanie, ktore jest kosmicznie drogie. Musisz jeszcze jebnac jakis plot / siatke, to tez troche kasy

Obecnie u stolarza wieksza szafa to 10-15k zaleznie
Jak przyjdzie czas na jazdę komunikacją to zrobią przy głównej drodze przystanek i podjedzie sobie melexem albo rowerem.


@j3sion: A ten rower i melex to gdzie zostawi? xDD Znam okolice miast powiatowych i gminnych, psy dupami szczekają i młodzi uciekają do dużych miast. Nawet w miastach po 10-20k ludzi jak nie masz samochodu to nie żyjesz. Chodziłem do szkoły średniej 3km w jedną stronę, dziękuję. Później rób za taksówkarza dzieci i