Wpis z mikrobloga

@Ernest_: I jak tu potem zorganizować infrastrukturę jak pozwala się na budowanie domów gdzie popadnie...

Wszędzie trzeba zrobić drogę, o autobusach można pomarzyć, nie ma szans, żeby stworzyć odpowiednią siatkę, która pokryje ten typ zabudowy.

Pisze bardzo ogólnie, nie czepiam się konkretnie tego wpisu, życzę powodzenia przy budowie.
  • Odpowiedz
@Ernest_ gtatki miras! Fajnie to wygląda. Co to za projekt? Bo jestem na 99% pewien że Archon sam teraz kupiłem od nich podobny projekt. Mam identyczne te duże okno i antesolę. Jak dasz radę to napisz mi na priv, zadam jeszcze kilka pytań. bo sam będę się budować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ernest_: A potem: – Panie wójcie, wybuduj pan drogę, bo nie mogę do domu dojechać! To skandal, panie wójcie, żeby drogi nie było!

Już widziałem takiego typa, co w polu się pobudował i pisze teraz do wszystkich świętych – wojewody, premiera – gdzie chcesz! – żeby mu drogę wybudowali, bo jak trochę popada, to wyjechać nie może.
  • Odpowiedz
Już widziałem takiego typa, co w polu się pobudował i pisze teraz do wszystkich świętych, żeby mu drogę wybudowali, bo jak trochę popada, to wyjechać nie może.


@jednorazowka: ojej, ale że podatek od nieruchomości i innych ciulstw z tym związanych płaci to dobrze, nie?
  • Odpowiedz
@Ernest_: a jedyne co mógłbym ci doradzić i co powinieneś moim zdaniem zrobić, to zastąpić te kliny drewniane miedzy ta murłata ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wieńcem jakimiś stalowym płaskownikiem, bo drzewo - jakie by nie było twarde z czasem na pewno zbutwieje i "siadzie" a jest trochę tego ciężaru. I czemu jak ci lali wieniec to tak krzywo? Przecież to nie jest trudna robota, a
  • Odpowiedz