Wpis z mikrobloga

#bekazpisu Oddawanie głosu na małe partyjki 6-8% to oddanie władzy pis. Bo takie małe partyjki nie zrobią nagle 32%. Trzeba na Tuska głosować bo jest najbliżej wygranej. Tak wiem że błędne koło Po i PiS, ale za pelo było minus 1,5% inflacji, teraz jest 18,4
no ale jak ja oddam głos na SLD to ani SLD nie wygra, a tylko pis zostanie u wladzy Pozdrawiam #polityka
  • 133
@cornel9192 a co tusk chce zrobic zeby zachamowac infalcje? bo z tego co wiem to zwiekszyc socjal, a lewica chce rozdawac pralki
pojscie na wybory to glupota i mozecie sobie krzyczec o mojej niedojrzalosci, ale jak bylo referendum ktore moglo faktycznie cos zmienic w tym kraju to bylo okragle 10% frekwencji
@cornel9192: przecież to błędne koło, trzeba na Tuska głosować xD. A za 4 lataz trzeba na PIS głosować bo tylko oni mają szansę, z taką mentalnością to się nie dziwię że w większości instytucji jest beton. No bo po co dawać szanse nowym, młodym. Skoro stary Janusz ma poparcie innych Januszy i te przekręty to nie taki problem bo jednak coś tam się zna. Ha tfu na was Polaczki. Głupi naród
ale po co ty dykutujesz z trolami?


@kalafi0r: na tym portalu są bardzo młodzi ludzie koło 20. Jak PiS i trolle przekonają ich, że po co iść na wybory(bo do siebie ich nie przyciągną) i wszystkie partie takie same, to zawsze to dla nich dodatkowy boost
Tak wiem że błędne koło Po i PiS, ale za pelo było minus 1,5% inflacji, teraz jest 18,4


@cornel9192: co to za argument jest? Ja np planuję zagłosować na Możemy, o ile wystawią swojego kandydata, także będę zdobędą jakieś 0,0001% głosów znając życie. Mam już dość głosowania na partię X aby nie rządzili Y, wolę głosować ze swoimi poglądami i mieć czyste sumienie - czyli obecnie z tej całej bandy lewica,
@cornel9192: z czysto matematycznego punktu widzenia masz rację, bo głosowanie na PO pozbawi więcej mandatów PiS niż gdyby głosować na mała partie (pieprzona metoda d’hondta).
Ja bym chciał zagłosować zgodnie z moimi poglądami i czystym sumieniem, ale nie ma takiej partii niestety.