Wpis z mikrobloga

  • 993
@atrax15 Ale gdyby nie dał nic, to byłoby "wystarczyło coś małego, niedrogiego, nawet tak tylko symbolicznie"

I nie byłoby jej pewnie tak przykro, gdyby nie usłyszała, co dostały koleżanki xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
To chyba ja mam normalną tą różową, też jej kupiłem goździki z biedry za dychę i powiedziałem żeby sobie coś kupiła na allegro i na tym temat się skończył
  • Odpowiedz
via Android
  • 154
@miedzynamiklockarzami dokładnie, najtańszy bukiet 120zl i do tego nie ma gwarancji że zostanie dowieziony w odpowiednich godzinach bo mają dużo zamówień, to co mi po tym że dowiozą jak klamkę kurier pocałuje bo nikogo nie będzie w domu?
  • Odpowiedz
@atrax15: Jakie to jest typowe, jak baby sobie opowiadają, co to jej mąż jej nie zrobił. A to śniadanie do łóżka, a to romantyczna kolacja w restauracji z trzema gwiazdkami miszkę. A to pobyt w ciepłym kraju all-inclusive. Byleby koleżanki zazdrościły. xD
  • Odpowiedz
@miedzynamiklockarzami: kwiaty z bierdy kupione wczoraj rano dziewczynom z biura już padły, bukiet za 120 z kwiaciarni nieporównywalnie ładniejszy i stoi świeży bez zmian, trzeba tylko poszukać dobrej kwiaciarni. A co do tematu to też sie zawiodę jak jutro dostanę 4 pak harnasia, a nie jakiegoś kratowego browara
  • Odpowiedz