Wpis z mikrobloga

Z WŁOCHEM rozumiecie to polaczki (specjalnie z małej). WŁOCH docenił polackiego schabowego.
Wyższym osiągnięciem dla #p0lka byłoby tylko jakby mokebe zasiał ziarno na p0lskiej glebie, chociaż już WŁOCH nic nie musiał robić, w sensie płacić, bo p0lka stawia (obiad). A taki polak to co, na rowerze wstyd z nim jechać, a co dopiero WŁOSKIM Pendolino.
#gownowpis #heheszki #przegryw
mirabelka2137 - Z WŁOCHEM rozumiecie to polaczki (specjalnie z małej). WŁOCH docenił ...

źródło: IMG_20230318_064226

Pobierz
  • 45
@mirabelka2137: Ale niektóre laski mają nasrane w tych głowach, by kręcić filmiki jak jedzą jedzenie z gościem który jest obywatelem innego kraju, na tym budować/podnosić swoją wartość xD
Dla faceta lepiej żeby spierdzielił od takiej polskiej antecjuszki dla której szczyt szczytów to nagrać z nim filmik by chwalić się przed znajomymi, samej nic innego sobą nie reprezentując i niczym nie interesując. Tylko dlatego z nim jest, bo żadne znajome takiego nie
@not_enough: Ona już któryś z filmików z nim nagrywa. Widziałem jeden jak pizze jedli, a teraz jedzą coś w warsie. Nie wiem czy to jej partner, czy przyjaciel, mnie to nie interesuje. Laska zachowuje się jak zwykły toksyk.
Każdy facet w takiej sytuacji powinien mieć już zapalona czerwoną lampkę i spierdzielać od takiej jak najdalej.
@mirabelka2137: po pierwsze wars to nie jest 2 gwiazdkowa restauracja tylko miejsce gdzie można dostarczyć kalorii w trasie. Czy tak samo narzekają na kebaba u mufasy że nie serwuje wołowiny wagyu? A czy np we włoskiej kolei serwują ręcznie robiony makaron ze świeżymi pomidorami? Założę się że nie