Wpis z mikrobloga

Z WŁOCHEM rozumiecie to polaczki (specjalnie z małej). WŁOCH docenił polackiego schabowego.
Wyższym osiągnięciem dla #p0lka byłoby tylko jakby mokebe zasiał ziarno na p0lskiej glebie, chociaż już WŁOCH nic nie musiał robić, w sensie płacić, bo p0lka stawia (obiad). A taki polak to co, na rowerze wstyd z nim jechać, a co dopiero WŁOSKIM Pendolino.
#gownowpis #heheszki #przegryw
Pobierz
źródło: IMG_20230318_064226
  • 45
z Włochem/Francuzem w sensie "z kims kto sie zna na kuchni" (bo wiadomo, że każdy, dosłownie każdy Włoch potrafi #!$%@? pizzę neapolitane z pamięci), a nie z jakims #!$%@? zapyzialym Polakiem


@A330: przeciez to jest prawda. Włosi przykładają duza wagę do tego co jedzą Polacy nie. Oczywiście są wyjątki w sensie Włoch który #!$%@? byle co i Polak smakosz, ale jeśli chodzi o codzienne życie, to tak, każdy Włoch zna się
nie bajt, jak laska buduje swoją wartość na tym że jej facet ma domek, nowy samochód czy jest obcokrajowcem to jest zwykłym toksykiem.


@Pabick: na mediach społecznościowych jest pełno takich. Chwalą się mieszanymi małżeństwami i w sumie tylko tym, bo same nic nie osiągnęły.
@Flypho:
No Ciebie nie obchodzi, a kogoś tak. Mnie nie interesuje numizmatyka, ale nie piszę nikomu komentarzy pod postem, że pewnie zbiera monety, bo nie może sobie dziewczyny znaleźć, a tak w ogóle to mnie ten temat nie obchodzi xD
@Flypho: mi akurat nie zrobiła. Opowiadam tylko o doświadczeniach, bo zarzuciłeś jakiejś tam osobie, że nie była chyba we Włoszech skoro tak mówi. No to mówię jako osoba, która była tam łącznie parę tygodni, że mam takie doświadczenie, że nie trzeba sprawdzać opinii i ciężko się na coś naciąć.