Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam co mają w głowie spermairze dodający gołe dupy na wykop i jeszcze piszący coś pokroju "na pw więcej".
Ja rozumiem, że można być #!$%@?ętym i dodawać jakieś gówno na wykop (na przykład ja), no ale co w głowie trzeba mieć, żeby dzień w dzień wrzucać baby z cycami na wierzchu? Jest tu ktoś kto zna na to pytanie odpowiedź? Bo jedyne co przychodzi mi do głowy, to sperma zamiast mózgu u takich jednostek.

#przegryw #bekazpodludzi #spermochlip
d.....n - Tak się zastanawiam co mają w głowie spermairze dodający gołe dupy na wykop...

źródło: bij spermiarza

Pobierz
  • 30
@franaa: Same, pododawałem różne spermiarskie tagi na czarno, a i tak czy siak co chwilę coś nowego wyskoczy bo dodasz #cyckiboners to zataguje to #kontenerynamleko albo jakieś inne gówno i chcąc nie chcąc wyskoczy ten spermiarski chłam, ocipieć z nimi można.

@Vosemite A ja zapraszam na #czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KniazZvyrdas No, ale gdzie tu logika. Przecież plusy na mikroblogu nic nie dają xD

@MG19855 No
@deityrain: ogólnie na JoeMonsterze też codzienne rano na samym dole jest wrzucany artykuł z babeczkami i myślałem, że to niepotrzebne, ale jak raz nie było to nagle wszystko wybuchło, więc rozumiem, że jest te parę osób co po prostu codziennie rano muszą obejrzeć sobie "dziewczynki" jak usiądą do pracy bo inaczej dnia nie zaczną.

Wykop różni się tym, że tutaj te zdjęcia ludzie wrzucają pewnie za darmo. XD
@deityrain: mnie zastanawia na jakie potrzeby jest tyle tego contentu produkowanego. To są wszystko "modelki"? Co one pokazują, wystrój wnętrz? Czy to są jakieś prywatne foty latające po necie? Nie chce mi się wierzyć, że wszystko to na branżę erotyczną. Nawet jeśli, to czemu te dziewczyny się zgadzają na to, żeby być gdzieś w odmętach internetu? Chyba że do portfolio :⁠-⁠)