Wpis z mikrobloga

o, to jest dowod ze cie poniosło :p


@Ulfric_Stormcloak: ja tego nie odczuwam ale chyba tobie cisnienie skacze bo odpisujesz pod zla konwersacja xD
A chodzilo mi o twoje odczytywanie emocji wzgledem mojej osoby, mozesz mi wierzyc, ze bardzo, bardzo ciezko mnie zdenerwowac w internetach, prawie niemozliwe :P
@felakuti:
2. Jestem ze stolicy, ale szanuje, ze probowales obrazic, bo sie nie zgodzilem.
3. Wiekszosc? Jak tinderujesz to powinienes miec przytulny lokal upatrzony, gdzie masz wysoka skutecznosc. Ja tam na 90% randek zabieralem do jednej knajpy i zawsze sie slimakiem konczylo.
@Ulfric_Stormcloak
No fajnie, ale normalni ludzie wciaz wola sobie posiedziec w cieple i pogadac na luzie w milej atmosferze, zamiast lazic na dworze przy 0 stopniach i padajacym deszczu.
@T0pi5: może jeszcze wyjście do kina na pierwszej randce polecasz?

chłopie, na pierwsze spotkanie to sie idzie zobaczyc czy dana osoba w ogole istnieje :p jesli istnieje, to zweryfikować jej charakter z tym co pisane było w internecie, więc w grę wchodzą spotkanie mające tylko i wyłącznie rozmowe jako główny punkt

czyli knajpy, spacer - i nic wiecej :p

Żadne łyżwy, kino czy wspólna jazda samochodem po wioskach.
@T0pi5: typie, ale o uj Ci chodzi? Mam Ci pogratulować skuteczności? Dla Twojej informacji w zeszłym tygodniu sytuacja miała się tak że po krótkim spacerze zawinęliśmy się do mnie na N&C. Tylko co to ma do rzeczy?

Masz swoją skuteczność, ja mam swoją więc po cholerę chcesz mi coś narzucać? Liczysz, że to zmienię bo TY tak robisz?

Jestem tutaj tylko dla tego tagu i serio czasem nie rozumiem takich ludzi
@felakuti: ale co o uj mi chodzi? Wrzuciles post na wykop, gdzie pokazujesz, ze sie zachowales jak debil. Ja skomentowalem post tlumaczac czemu sie zachowales jak debil i tyle xD
@felakuti: u mnie jedna napisała że jak chce chodzić na spacery to mogę sobie kupić psa xD


@firyt: Trzeba było spytać czy to jej niebezpośrednia oferta zostania Twoją suką.

@felakuti: Solipsyzm.. Skąd wytrzasnąłeś takie słowo? Nie lepiej używać wyrażeń, które wszyscy mogą zrozumieć bez zerkania w wikipedię?


@ziomus13: Może lepiej jak zerkniesz? Fajnie jest się rozwijać

2. Mamy zime. Nikt normalny nie jest fanem spacerow w zime. A