Wpis z mikrobloga

@felakuti:
9999 post typu zesrałem się bo p0lka mnie opluła. kiedy wy się nauczycie, że match na tinderze nie obliguje p0lki do spotkania z wami, tylko dla nich jesteście zwykłym trofeum którym łechta sobie ego.

druga sprawa jest taka, dlaczego ty coś w ogóle p0lce próbujesz wytłumaczyć w sposób logiczny, zwłaszcza jak ci dała kosza?
@ziomus13:

Solipsyzm.. Skąd wytrzasnąłeś takie słowo? Nie lepiej używać wyrażeń, które wszyscy mogą zrozumieć bez zerkania w wikipedię?


no gość ma widać ewidentnie jakąś maniere do używania trudnych słów na siłe i z kilometra to śmierdzi próbą popisania się bo widać, że te jego zdania są bez ładu i składu a przy tym pełne trudnych słów. a solipsyzm to akurat źle użył bo to nie to zjawisko.
@polskie-k0rpo: Ehhh to ja właśnie typowe. Jeżeli robisz coś co jest proste, musisz nadać temu skomplikowaną terminologię, tak żeby każdy myślał, że ogarniasz nie wiadomo co. Z drugiej strony jeśli faktycznie masz do czynienia z czymś skomplikowanym, to ekspert z tej dziedziny będzie starał Ci się to jak najprostszym językiem wytłumaczyć. Żebyś przynajmniej zrozumiał o co mniej więcej chodzi....
@felakuti: xD nie chce bronic p0lki, ale
1. To co napisales na koniec nie ma sensu xD
2. Mamy zime. Nikt normalny nie jest fanem spacerow w zime. A juz na pewno nie pierwszych randek, gdzie nie pogadasz, bo pizga. Sam bym lasce zaproponowal herbate/browara jakby wyskoczyla ze spacerem xD
3. Tak czy siak nie wiem, co tak sie boicie tych wyjsc do lokali. Nie tinderuje teraz przez zdrowie, ale jak
@T0pi5: 1. Niech Ci będzie

2. Nie mierz wszystkich swoich miarą. Pizga może u Ciebie na prowincji. Tutaj jest w porządku, tak samo pomysł bo m.in. dzisiaj lecę na spacer z inicjatywy różowej, która określiła to jako „najlepszy pomysł na świecie” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Nie lubię lokali, każdy przyziemniejszy lokal równa się głośna muzyka, bądź możliwość siadania jedynie naprzeciw siebie, ot cała zagadka