Wpis z mikrobloga

@felakuti: przegrywy uderzają w ranki xD szukaja zaczepnego tematu, a spacer na pierwszej randce to jest na poziomie zaproszenia do kina, tylko trochę wiecej kosztuje xD no ale gość ubrał to w słowa active livestyle, bo przeczytał opis, ona się nie zgodziła i jest 12 plusów przegrywów ( ͡º ͜ʖ͡º) .
@felakuti: przegrywy uderzają w ranki xD szukaja zaczepnego tematu a spacer na pierwszej randce to jest na poziomie zaproszenia do kina xD no ale gość ubrał to w słowa active livestyle ona się nie zgodziła i jest 12 plusów przegrywów ( ͡º ͜ʖ͡º) .
@felakuti:
9999 post typu zesrałem się bo p0lka mnie opluła. kiedy wy się nauczycie, że match na tinderze nie obliguje p0lki do spotkania z wami, tylko dla nich jesteście zwykłym trofeum którym łechta sobie ego.

druga sprawa jest taka, dlaczego ty coś w ogóle p0lce próbujesz wytłumaczyć w sposób logiczny, zwłaszcza jak ci dała kosza?
@ziomus13:

Solipsyzm.. Skąd wytrzasnąłeś takie słowo? Nie lepiej używać wyrażeń, które wszyscy mogą zrozumieć bez zerkania w wikipedię?

no gość ma widać ewidentnie jakąś maniere do używania trudnych słów na siłe i z kilometra to śmierdzi próbą popisania się bo widać, że te jego zdania są bez ładu i składu a przy tym pełne trudnych słów. a solipsyzm to akurat źle użył bo to nie to zjawisko.
@polskie-k0rpo: Ehhh to ja właśnie typowe. Jeżeli robisz coś co jest proste, musisz nadać temu skomplikowaną terminologię, tak żeby każdy myślał, że ogarniasz nie wiadomo co. Z drugiej strony jeśli faktycznie masz do czynienia z czymś skomplikowanym, to ekspert z tej dziedziny będzie starał Ci się to jak najprostszym językiem wytłumaczyć. Żebyś przynajmniej zrozumiał o co mniej więcej chodzi....
@felakuti: xD nie chce bronic p0lki, ale
1. To co napisales na koniec nie ma sensu xD
2. Mamy zime. Nikt normalny nie jest fanem spacerow w zime. A juz na pewno nie pierwszych randek, gdzie nie pogadasz, bo pizga. Sam bym lasce zaproponowal herbate/browara jakby wyskoczyla ze spacerem xD
3. Tak czy siak nie wiem, co tak sie boicie tych wyjsc do lokali. Nie tinderuje teraz przez zdrowie, ale jak
@T0pi5: 1. Niech Ci będzie

2. Nie mierz wszystkich swoich miarą. Pizga może u Ciebie na prowincji. Tutaj jest w porządku, tak samo pomysł bo m.in. dzisiaj lecę na spacer z inicjatywy różowej, która określiła to jako „najlepszy pomysł na świecie” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Nie lubię lokali, każdy przyziemniejszy lokal równa się głośna muzyka, bądź możliwość siadania jedynie naprzeciw siebie, ot cała zagadka
o, to jest dowod ze cie poniosło :p

@Ulfric_Stormcloak: ja tego nie odczuwam ale chyba tobie cisnienie skacze bo odpisujesz pod zla konwersacja xD
A chodzilo mi o twoje odczytywanie emocji wzgledem mojej osoby, mozesz mi wierzyc, ze bardzo, bardzo ciezko mnie zdenerwowac w internetach, prawie niemozliwe :P
@felakuti:
2. Jestem ze stolicy, ale szanuje, ze probowales obrazic, bo sie nie zgodzilem.
3. Wiekszosc? Jak tinderujesz to powinienes miec przytulny lokal upatrzony, gdzie masz wysoka skutecznosc. Ja tam na 90% randek zabieralem do jednej knajpy i zawsze sie slimakiem konczylo.
@Ulfric_Stormcloak
No fajnie, ale normalni ludzie wciaz wola sobie posiedziec w cieple i pogadac na luzie w milej atmosferze, zamiast lazic na dworze przy 0 stopniach i padajacym deszczu.
@T0pi5: może jeszcze wyjście do kina na pierwszej randce polecasz?

chłopie, na pierwsze spotkanie to sie idzie zobaczyc czy dana osoba w ogole istnieje :p jesli istnieje, to zweryfikować jej charakter z tym co pisane było w internecie, więc w grę wchodzą spotkanie mające tylko i wyłącznie rozmowe jako główny punkt

czyli knajpy, spacer - i nic wiecej :p

Żadne łyżwy, kino czy wspólna jazda samochodem po wioskach.
@T0pi5: typie, ale o uj Ci chodzi? Mam Ci pogratulować skuteczności? Dla Twojej informacji w zeszłym tygodniu sytuacja miała się tak że po krótkim spacerze zawinęliśmy się do mnie na N&C. Tylko co to ma do rzeczy?

Masz swoją skuteczność, ja mam swoją więc po cholerę chcesz mi coś narzucać? Liczysz, że to zmienię bo TY tak robisz?

Jestem tutaj tylko dla tego tagu i serio czasem nie rozumiem takich ludzi