Wpis z mikrobloga

O wow, wyk0pki masowo nawoływali się do zgłaszania Grooveera, który NIE ZŁAMAŁ ani jednego punktu regulaminu i doprowadzili do jego zbanowania? Nowe, nie znałem.
Jesteście manipulatorami i wrogami wolności słowa. Macie gęby pełne frazesów o "cywilizacji" i "wolnym zachodnim świecie", a nie macie pojęcia czym jest prawdziwa wolność. Jesteście tylko kolejną smutną gawiedzią, która postrzega świat jako zbiór jednokolorowych i jednoznacznych sytuacji.
Jesteście wrogami cywilizacji.

Murem za @Grooveer!

#ukraina #rosja #wojna
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RazumichinZiK: nie robi, nie robi.

Dobra bo już mi się nie chce bawić w powtórzenie wątku o tym grubasku co to ten jego nowy serwis Mega nie robi takiej furory chyba. #pdk

Nie pamiętasz już (albo nie obserwowałeś) jak Grooveer trollował koronapanikarzy w 2021 r. Potem trollował przeciwników coviodwej histerii stając się przykładnym obywatelem popierającym masowe szczepienia, lockdowny, paszporciki covidowe itp. Ot, zmiana frontu o 180 stopni.

To
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK:

cały jego profil jest jednym wielkim przykładem


@Zielony_Ogr: Gdyby złamał regulamin od razu byś wkleił wpis się tym chwalił, ale jako że nie jesteś wstanie wskazać żadnego wpisu to znaczy że takiego nie ma i po prostu się wykręcasz, taka typowa manipulacja.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Wrzuca treści sugerujące że to wina Ukraińców że wojna jeszcze trwa i że rosja (specjalnie z małej litery) dąży do pokoju z Ukrainą. Jak to nie jest trollowanie albo manipulowanie treściami to nie wiem co to jest. Przykładem był choćby jego wczorajszy wpis o ojcu i synu którzy zginęli na Ukrainie a który poleciał po moim zgłoszeniu a chwilę później dostał bana.
Rinter - @RazumichinZiK: Wrzuca treści sugerujące że to wina Ukraińców że wojna jeszc...

źródło: grover

Pobierz
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Dziwisz się że lewacy(komuchy) banują ludzi którzy nie są zgodni? Ja nie, na Facebooku zostałem zbanowany już na kilkunastu grupach za to że powiedziałem coś niewygodnego dla danej grupy wzajemnej adoracji. Komuchy tak ostro ludziom weszli w głowy że ludzie nie wiedzą że sie nimi stają!
  • Odpowiedz