Wpis z mikrobloga

O wow, wyk0pki masowo nawoływali się do zgłaszania Grooveera, który NIE ZŁAMAŁ ani jednego punktu regulaminu i doprowadzili do jego zbanowania? Nowe, nie znałem.
Jesteście manipulatorami i wrogami wolności słowa. Macie gęby pełne frazesów o "cywilizacji" i "wolnym zachodnim świecie", a nie macie pojęcia czym jest prawdziwa wolność. Jesteście tylko kolejną smutną gawiedzią, która postrzega świat jako zbiór jednokolorowych i jednoznacznych sytuacji.
Jesteście wrogami cywilizacji.

Murem za @Grooveer!

#ukraina #rosja #wojna
  • 141
@JemKredki1983: Wskaż proszę, gdzie widzisz to trollowanie. Grooveer wrzucał sobie treści, które uznał za interesujące i się nimi dzielił. To jest trollowanie?

A odnośnie spamu - Lukardio czy BayzedMan wrzucają nieporównywalnie więcej wpisów. Czy oni zostali albo zostaną zbanowani? Oczywiście, że nie, bo wyk0pki ich masowo nie zgłaszają, a dodatkowo mają przywileje od moderacji.
@RazumichinZiK: tak to jest trollowanie z karaluchami z rosji jest tak żę wykorzystują dobrą demokracji i podpierają swoje poglądy na niej sami żyjąc w brudzie dyktatury. Ban dla każdego piewcy wielkiej robaczejk rosji dla Ciebie też
@RazumichinZiK: Jego trollowanie przejawiało się tym, ze specjalnie (a może nie?) robił z siebie idiotę i chorego psychicznie. Jego teksty często były na poziomie kilkuletniego dziecka (np. te wezwania do pokoju w stylu mamo dlaczego ci 2 panowie się kłócą) snuł swoje teorie oczywiście nie podparte żadnymi dowodami i godne rosyjskiej propagandy. Gdy ktoś rzeczowo mu odpowiadał próbując udowodnić że nie ma racji, rzucał paroma słowami i szybko kończył temat. A