Wpis z mikrobloga

O wow, wyk0pki masowo nawoływali się do zgłaszania Grooveera, który NIE ZŁAMAŁ ani jednego punktu regulaminu i doprowadzili do jego zbanowania? Nowe, nie znałem.
Jesteście manipulatorami i wrogami wolności słowa. Macie gęby pełne frazesów o "cywilizacji" i "wolnym zachodnim świecie", a nie macie pojęcia czym jest prawdziwa wolność. Jesteście tylko kolejną smutną gawiedzią, która postrzega świat jako zbiór jednokolorowych i jednoznacznych sytuacji.
Jesteście wrogami cywilizacji.

Murem za @Grooveer!

#ukraina #rosja #wojna
  • 141
@RazumichinZiK: Jego trollowanie przejawiało się tym, ze specjalnie (a może nie?) robił z siebie idiotę i chorego psychicznie. Jego teksty często były na poziomie kilkuletniego dziecka (np. te wezwania do pokoju w stylu mamo dlaczego ci 2 panowie się kłócą) snuł swoje teorie oczywiście nie podparte żadnymi dowodami i godne rosyjskiej propagandy. Gdy ktoś rzeczowo mu odpowiadał próbując udowodnić że nie ma racji, rzucał paroma słowami i szybko kończył temat. A
@RazumichinZiK @Aquamen : Wykorzystywanie serwisu w celu rozpowszechniania treści propagandowych.

Wpis z przedwczoraj:

"Taki obrazek znalazłem w internecie. Myślicie, że CIA i inne służby wywiadowcze USA były na Ukrainie w 2013r. i wznieciły i zanicjonowały protesty społeczne na Ukrainie w tym Euromajdan?
#ukraina #usa"

Drugi z przedwczoraj:

"Łukaszenka jest jaki jest, ale dogadał się z Rosją i rakiety nie spadają na jego kraj i obywatele Białorusi nie giną na wojnie. Ukraina
@RazumichinZiK: Jakoś nie widziałem żeby wpisy 90% użytkowników pobudzały wobec nich takie negatywne emocje od innych. Dziwne, nieprawdaż? To że twierdził że te niewinne wrzuty były po prostu dla niego interesujące, nie oznacza że tak naprawdę nie chciał trollować. Widział ze większości to nie interesuje a wręcz przeciwnie, czyżby trolling? A Ty nie mogłeś napisać więcej nawet jakbyś chciał, bo po prostu skończyły ci się argumenty. Pozdrawiam
@RazumichinZiK: Wydaje mi się że to moderacja a nie wykopki "zamknęły mu usta". Nie sprawdzałem ostatnio, ale chyba zwykli użytkownicy nie mogą dawać banów. A czy niewinny czy winny....tutaj rządzi moderacja, skoro jest zbanowany to jest winny.