Wpis z mikrobloga

@paniswiata: Pinkman to najbardziej ludzka postać. No i najbardziej dramatyczna chyba. Stracił dziewczynę, przyjaciela, wpadł w nałóg. Pozniej bał się rozwinąć kolejna znajomość. Dorobił się pieniędzy, choć jemu wcześniej doskonale pasowało życie cpunka i imprezowanie z kumplami, nie potrzebował do tego milionow. Życiówka Paula, przez co będzie zawsze kojarzony z tą rolą.
@paniswiata: Jessie był zajebistą postacią - tyle zła, co go spotkało, to ja bym na jego miejscu się zabił #!$%@?ł po kilka razy w każdym sezonie xD Obejrzałbym jeszcze raz BB, ale przez to jak mi go było żal, to nie chcę tego znowu przeżywać (tak jak nie śpieszy mi się do obejrzenia serialu "The Affair" drugi raz, a który bardzo polecam).
Dlaczego Jessi był tak znienawidzoną osobą wśród oglądających? Przed włączeniem pierwszego odcinka czytałam trochę wypowiedzi na #filmweb i większość była krytyczna. Według mnie to najlepsza i najbarwniejsza postać w #breakingbad

#seriale #netflix


@paniswiata: ja moze dziwny jestem ale w pewnym momencie każdy pierwszo lub drugoplanowy aktor #!$%@?ł coś niedorzecznego i po porstu to sie ogladało zeby dowiedziec sie co na koncu, a nikomu juz nie kibicowało.
@paniswiata: genialnie zagrał w El Camino. Widać też że scenariusz był konsultowany ze specjalistami od psychologi. Bardzo dobry film przez to wyszedł.
Postać którą bardzo lubiłem.