Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pytałem o buty barefoot czy inne z płaska podeszwa do siadow i ciągów i ktoś polecił (chyba) podróbki Notorious Lifts z aliexpress za 70 zł.

Przyszły do mnie jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony. Poniżej trochę zdjęć porównujących je do oryginalnych.

Wyjąłem z nich wkładkę i czuję się jakbym robił w takich cieniutkich kapciuszkach.
Są bardzo wygodne, jak na te 2 czy 3 tygodnie przez które z nich korzystam, to zakup bardzo dobry, moge polecić. Ja na aliespress wpisałem notorius lifts i wybralem chłopa, ktore ma troche opinii i od niego kupiłem.

W moich trampach zwykłych, w których trenowałem poprzednio wyglądało, jakby nogi mi się zapadały podczas każdego ćwiczenia, ale wiedziałem, ze to jedynie kwestia butów. Po zmianie obuwia problemu nie ma.
Mogę polecić każdemu.

Niestey nie ciągnę sumo, wiec nie wiem jak się sprawdzą w czymś takim, ale raczej się nie ślizgają, bardzo dobrze się trzymają powierzchni. Ogólnie wyszły mnie jakieś 110 zł razem z przesyłką.
Moje są te czarne, te dwukolorowe są oryginalne, ale jak patrzę na jakość wykonania, wystający klej itd. to te oryginalne są strasznym scamem kosztująć ponad 250 zł xD

#mikrokoksy #silownia #trojboj #sport
DywanTv - Jakiś czas temu pytałem o buty barefoot czy inne z płaska podeszwa do siado...

źródło: 7450B852-3523-47A4-8372-574717874F9A

Pobierz
  • 20
@DywanTv domyślam się, że są dość szerokie, ale czy na pewno? Pamiętam że kiedyś pisałeś że będziesz je zamawiał i czekałem na recenzję xd a pytam się o szerokość, bo większość zwykłych butów jest dla mnie za wąska z przodu, chociaż jak patrzę na zdjęcia to wydają się całkiem szerokie.