Wpis z mikrobloga

@iMarek22: Tak, cały tamten rok na nich przejechałem na asfalcie ładnym, brzydkim, ubitym szutrze, kamykach, skakałem nad policjantami i dziurami, 100kg moje + rower i resztę nosiły aż miło. Zero zastrzeżeń. 23mm, 60mm, R36. Bez opłat celnych bo zamawiałem z wysyłką z Hiszpani. Doszły w 4 dni chyba jak pamiętam.
@Poemat: Teraz patrze własnie to wysylka mozliwa tylko z chin, wiec nie dosc ze ryzykuje oplatami to w razie reklamacji wysylac paczke do chin to slabo xD Elite Wheels jeszcze znalazłem, Ci mają wysyłkę z Hiszpanii własnie i podobne ceny aliexpress, zerknalbys czy te tez bylyby git? xd dzieki z gory
@iMarek22:
Też mam CSC z ali, już 50k km przejechane, trzy razy wymiana łożysk i wszystko śmiga. Koła tylko raz dałem do serwisu na naciąganie szprych po pół roku używania.
@veracholera: kupilem karbon z hiszpanii* ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak juz kupuje koła to chce miec wiekszy stozek niz mialem w poprzednich, a to co podeslalas ma dokladnie taki sam jak miałem, a co do wagi, to wiadomo, że wiekszy stozek = wieksza waga. Jakby zależało mi na wadze to bym nie kupował takiego stożka, a jak sam waże 100kg to małą robi to różnice a wyglada