Wpis z mikrobloga

Kwestia samotnych matek na tinder. Jak to widzę jako doświadczony, świadomy swej wartości mężczyzna.

Jest dopuszczalne kiedy facet z dzieckiem wiąże się z kobietą z dzieckiem. Znam taką parę chociaż ja bym nigdy nie wziął samotnej matki.

Z kolei kiedy beciak bez dzieci bierze samotną matkę nie ma prawa nazywać się mężczyzną.

Ktoś taki nie zasługuje na elementarny szacunek czy podanie ręki. Kobieta wyszalała się na ogromnej kutandze badboya czy tam Mokebe (potencjalni ojcowie) przyjmując doskonały materiał genetyczny. Beciak to słabszy osobnik, do którego już nigdy nie będzie czuła takiego pożądania. On ma wychowywać czyjeś geny samemu swoich nie przekazując (bo są #!$%@?). Kobieta po porodzie jest też nieco zużyta, jej pochwa nie jest jak u świeżynki, która nie zbrukała się obcowaniem z 35-centymetrowym obwodem głowy noworodka. Poza tym bierzesz k0biete z przeszłością i ta przeszłość zawsze będzie dawać długi cień na związku. Zaczyna się związek od bycia drugim po dziecku. Kiedy sam spotykasz się z dziewczyną i później macie potomstwo to łączy was czas kiedy byliście dla siebie jedyni na świecie. Tutaj zaczynasz jako drugi i zawsze będziesz drugi.

Pójdźmy w skrajność (a takie rzeczy też się zdarzają kiedy witaminka wraca z Erasmusa)

Wyobraźcie sobie sytuację że biały beciak odprowadza dziecko czarnego bulla do przedszkola. Inni ojcowie nawet nie kryją kpiących uśmiechów politowania i #!$%@?. Gdybym zobaczył takiego typa roześmiałbym mu się w twarz. Trudno wyobrazić sobie poziom cringu takiej sytuacji. Wielki afrykański drąg zrobi-mały beciakowy kindybał wychowa jak swoje. Natura.

Jak p0lka mi pisze że ma dziecko to zazwyczaj od razu usuwam parę. Choć przyznaję 2 razy skusiłem się na jednorazowe bzykanie z taką (oczywiście wcześniej udając, że akceptuje jej dziecko), ale tylko dlatego, że miałem pełne jaja.

Polecam wam ten styl życia.
Autor @BigKahunaDick

#blackpill #dickpill #bigkahunadick #przegryw #redpill #p0lka #tinder #zwiazki #seks #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #podrywajzwykopem #erasmus
Nuckeezzz - Kwestia samotnych matek na tinder. Jak to widzę jako doświadczony, świado...

źródło: comment_gaM9IU0OQaEm7SkoGrV1AISbe9tUy88E

Pobierz
  • 19
Jest dopuszczalne kiedy facet z dzieckiem wiąże się z kobietą z dzieckiem. Znam taką parę chociaż ja bym nigdy nie wziął samotnej matki.


@Nuckeezzz: wg samic nie jest to dopuszczalne, trochę jak z ulanymi. Branie kobiet z dziećmi to noszenie cudzego bagażu(oczywiście ty nie możesz mieć swojego), oprócz tego "nie jesteś jego prawdziwym ojcem" jak trzeba dyscyplinować, jak chodzi o kasę "przecież jesteś jego ojcem".

Trochę szacunku do samego siebie, pamiętajcie
@Nuckeezzz: widze ze jakas pasta
ale

przeciez wiekszosc niczego tam nie szuka, nie jest wcale samotna (ma dziecko i obowiazki), nie ma nic do zaoferowania (oczywistosc)

wiec

po co ktokolwiek o nich wspomina? nie sa brane pod uwage bo nie sa samotne, proste

te ktore sa samotne jawnie komunikuja to zaangazowaniem czy checia bycia w zwiazku a p0lki z dzieckiem nie robia tego

wina portali ze tego nie wybanuja, stworza im
@Nuckeezzz: Widzę tutaj srogie efekty uboczne odstawienia bluepilla.

Te badboje to są sebki jednostrzałowe zazwyczaj co mieli dziewczyny, bo z nimi przebywali i się połączyli w pary jakoś. Byli można powiedzieć normalni, nie żeby koniecznie to był jakiś komplement.
Mam trochę inne zdanie o wysokiej jakości genetycznej niż kobiety jako ogół. Masz jakieś kompleksy względem Mokebiaka? Wielbienie dużych pał to gynocentryczne kukoldzkie zachowanie.
Przecież nawet powinna kochać dziecko bardziej, chociaż w
@twardy_kij: Ja to widzę tak, że samotna matka i tak ma krąg znajomych i mnóstwo potencjalnych kandydatów, by "dać mu w końcu szansę", więc nie musi się wystawiać na pośmiewisko na portalu randkowym, a jak już to nie będzie się od razu reklamować dzieckiem.

Kobiety by chcialy, zeby faceci nie mieli zadnych wymagan wzgledem ich, gdy chodzi o zwiazki, ale niestety tak nie jest.


@WozkowyUDT: Spokojnie. Upodlony rodzaj męski jeszcze
@Maximus_Wykopus_Dickus: Pewnie że to sebki na strzała, to po prostu inny temat, chodzi o to że akurat niedorozwinięty umysł p0lki zakwalifikował takowego osobnika na świetnego dawcę genów, to samo jak jakiegoś smolucha czy innego egzotycznego mokebe uwielbiam argument "masz kompleksy?" , nie, ja po prostu czerpię garściami dobry humor patrząc na niedorozwinięcie naszych witaminek a co więcej takich betabankomatów, nawet jednego znam osobiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maximus_Wykopus_Dickus: Dlatego każdy nieudacznik wychowujący cudze dary z nocy dyskotekowej czy innego erasmusa powinien być skazany na ostracyzm społeczny. Eliminacja spermiarzy i betabankomatów to jedyna droga by w formie ewolucji w końcu niektóre p0lki wykształciły umysł pozwalający przewidzieć konsekwencje na dłużej jak na 5 minut do przodu tego co się może zdarzyć popuszczając szpare na dyskotece xD
@Nuckeezzz: dopóki nie znajdzie się facet, który spotkając bezdzietna powie "ale fajna dziewczyna - SZKODA, ŻE NIE MA DZIECKA Z KIMŚ INNYM, byłaby jeszcze fajniejsza" to temat jest jałowy. Każdy facet woli bezdzietną. Ergo jesteś z samotną matką tj. takiej kobiety jak ona byś nie mógł mieć gdyby nie minus w postaci dziecka.