Wpis z mikrobloga

@kilo_wody_pod_stopa: Sam tak korzystam od paru lat, jak na razie nie miałem pecha, żeby włączyć na raz, na paru urządzeniach. Jeśli używasz go od paru lat, to może napisz, że to mały miss, może odblokuje. Z tego co wiem to automat wychwytuje logi i banuje.
@zooey: Przecież mogę sobie nową listę wykupić, więc jakie fochy? Po prostu Ukrainiec trochę przesadza z tymi banami. Ludzie pisali, że w podobnej sytuacji po kontakcie z nim pokazał im screeny gdzie przez kilka minut playlista była grana na dwóch urządzeniach, no gość #!$%@?ęty. Dziwne, że w 2019, 2020, 2021 i 2022 mu to nie przeszkadzało, bo przez te wszystkie lata listy używałem w ten sam sposób xD
@31337: kumplowi ostatnio zbanował listę z 250+ dniami i wysłał mu screena, że oglądał niby w jednocześnie w PL i u siebie w UK co jest niemożliwe bo ma swoją listę tylko u Siebie od lat. Nic nie dały tłumaczenia.

Kradnij telewizję, złam regulamin, wyplacz się na portalu z śmiesznymi obrazkami xD


No, a z drugiej strony bądź złodziejem, sprzedawaj nielegalny sygnał i banuj ludzi, którzy łamią "regulamin". Regulamin > Prawo
@kodiwpigulce_pl: Dzięki kolego za merytoryczny wpis wnoszący coś do dyskusji. Dzbany wyżej nie rozumieją, że Ukrainiec od niedawna robi takie inby, bo jak już pisałem siedzę u niego od połowy 2019 roku i pierwszy raz dzieje się coś dziwnego. Jeden z tych cwaniaków nawet sam kilka miesięcy temu pisał o przejściu z teleele na plusx, ciekawe dlaczego xD
@kilo_wody_pod_stopa: nie rozumiem twoich pretensji, jest regulamin który złamałeś i masz pretensje że ci zbanował listę, tłumacząc to tym że wcześniej nie banowal xD
To tak jakbyś powiedział że łamiesz prawo czy tam kradniesz, ale nikt cię jeszcze nie złapał.
Kosz tej iptv jest tak śmieszny że nie rozumiem jak można jeszcze współdzielić z kimś listy. Przecież żeby mieć te wszystkie kanały to trzeba by wydać kilkaset złotych tylko na sportowe
@tomtom92 Macie problem z czytaniem. Nigdzie nie napisałem, że mam stuprocentową pewność włączenia listy na dwóch ekranach. Mam za to pewność stuprocentową podpartą innymi wpisami, że ruskowi kilka miesięcy temu poprzestawiało się pod kopułą.

Po banie pytałem domowników czy był telewizor włączony w czasie trwania meczu i podobno był oglądany tylko Netflix. Możliwe, że przy włączaniu TV wystartowało siptv i te kilkadziesiąt sekund wystarczyło do bana xD

A sama lista niekoniecznie musi
@kodiwpigulce_pl: mi kiedyś router zrobił psikusa puścił ruch z telewizora przez vlan z vpn i też lista 6m+ poszła z banem, z jednej się zdziwiłem jego banowaniem a z drugiej jakich on musi miec Januszuy co mu o wszystko trują patrząc na facebokowej grupie do akcji z PayPal na wykop :)