Wpis z mikrobloga

O matko, tyle tego piszą w necie, że nie chce mi się produkować setny raz. Macie coś, kuradomowa.info xD


@GrammarNazi:

W Thermomixie jest kilka funkcji, których nie ma w Lidlomixie: gotowanie sous-vide, funkcja wolnego gotowania z osłoną noża oraz funkcja fermentacji i zagęszczania.


XD

pozdrawiam i zycze udanego zagęszczania
@wierchel: mam ten stary model i jestem zadowolony. Robię różne rzeczy których nigdy w życiu bez tego urządzenia bym nie zrobił bo jestem kulinarnym beztalenciem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A o ciastach np na pizze czy przetworach to już nie ma co mówić bo zawsze wychodzą idealne, ile nerw na tym zaoszczędziłem to jest dla mnie bezcenne ;)
Ludzie którzy kupili termomixa dali się wydymać na kilka tysięcy złotych XD. A argument że macie dużą bazę przepisów z jakiegoś serwisu aikido. Ja też mam za darmo z z google XD
@jaavi666: to jak chcesz porównywać Dacię i Skodę - to i to jest auto, to i to spełnia swoje potrzeby, to i to znajduje swoje grono odbiorców. Już wspomniałem, że gdybym miał kupić sobie sam prawdopodobnie wybrałbym Lidlomix, ale, że ktoś uparł się by dać mi TM to nie narzekam, a mając bezpośrednie porównanie widzę różnicę na plus TM (jakość wykonania, przepisy, dodatki etc.).
@Xizor: Prezentacja możliwości itp.

@HIMARS Dziewczyna ma w domu to. Zaoszczędza czas, bo wrzuca składniki i samo robi coś, a w tym czasie można coś innego przygotowywać chociażby. Zwłaszcza, że czasami robi dla kilku osób różne rzeczy.
@HIMARS: dostaliśmy w prezencie TM jakieś dwa lata temu i żona średnio co drugi dzień z niego korzysta. To jest po prostu wygodne. Przepisy gotowanie mieszanie itp ale np. dużo mniej się brudzi rzeczy, bo przygotowujesz w zasadzie w tym jednym garnku wszystko + czasem trzeba gdzieś przełożyć. Oczywiście że to wszystko da się zrobić bez TM ale np kto miesza przez pół godziny gotując zupę? Więc mamy kilka(naście?) dań które
@Marmite:

ja tam się nie znam, ale w kilkanaście sekund to siatki glutenowej chyba nie zrobisz


nie ma fizycznej możliwości, żeby zrobić dobre ciasto na pizze (ale nie tylko na pizzę) w kilkanaście sekund xD nie twierdzę że osoby, które to piszą, takiego nie robią, bo pewnie i robia, ale to jest zwyczajnie produkt okołopiekarniczy xD to już lepiej kupić gotowca z marketu i nie brudzić kuchni